Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tudnék csináln...

Szerintetek mit tudnék csinálni azzal, hogy ennyire szivatnak?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, de (mások szavaival) nagyon merev, stréber és hasonlók. De csak azért van ez, mert van egy álom munkám, ami előtt egy álom egyetemem ami külföldi és nagyon drága, de mindenképp szeretnék bejutni oda, ezért nagyon tanulok, meg járok tanulmányi versenyekre meg mindenre, mert ez az ösztöndíjhoz kell. Viszont sokan ezt nem értik, hogy miért van ennyi tervem, meg miért akarok dolgozni, ők utazni meg csak úgy szórakozni akarnak a suli után. Szóval igen, az osztályom nagyon nem bír, csak külsős barátaim vannak. Ma viszont elmentem mosdóba, és mivel tudták hogy egy nagyon szigorú tanár órája jön, direkt kívülről összekötötték a kilincset a másik ajtó kilincsével, hogy ne tudjak kijönni, és nem is tudtam. Az iskolatitkárságot kellett felhívnom, hogy bezártak a wcbe, és ők szedték le a madzagot, de az egész nagyon kínos volt, akik csinálták ők meg igazgatóit kaptak, mert az egyik lány megsajnált és beköpte őket. Viszont ők azt hitték, hogy csak késni fogok és akkor a tanár beír és haha, de jó poén. És ez nem az első ilyen volt. Volt hogy egy lány csak azért vett egy szar kávét a büfében, hogy “véletlen” leönthessen vele, meg minden ilyesmi. Nem tudom, hogy mit tettem ellenük, mert én mindig kedves vagyok, mindenkinek elküldöm a leckét, másolhatnak házit, és minden ilyesmi, mert szerintem mindenkit a saját viselkedése minősíti. 18L

2023. márc. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ne vedd fel.
2023. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%

Motiváljon az, hogy néhány hét és érettségi, aztán ha mázlid van akkor többet nem látod őket. Engem is szekáltak (bár a wc-be zárásig nem jutottunk el), de nekem az is elég volt ahhoz hogy a továbbtanulási szándékaimat megöljék, neked ne legyen ilyen, tarts ki a céljaid mellett.

Kitartást!

2023. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A strébereket mindenhol basztatják. Ne vedd magadra, csak próbáld meg túlélni ezt a maradék időszakot.

Vagy tanulj meg kung-fuzni, és csapd orrba az összes köcsögöt.

2023. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Rossz iskolába jársz, valszeg gyengébb képességűek az osztálytársaid, ezen kívül pedig baromi neveletlenek, lelkisérültek és a komplexusaikkal együtt ez veszélyes rád nézve.

Egy olyan iskolában, ahol alapból teljesítményorientált diákok vannak, ilyen kevésbé fordul elő, mert a többiek is tanulnak rendesen.

Hogy őszinte legyek fogalmam sincs, hogy mit lehet tenni az ilyenekkel. Esetleg az iskolaváltás megoldás, ha pont abban akadályoznak, hogy tanulni tudj rendesen. Egy jobb iskola még plusz lehetőségeket is rejthet számodra. Nekem sose sikerült az ilyen bullykat leépítenem, mert az osztályfőnök még kb őt védte, mert a szülei válnak, de az ugye nem volt szempont, hogy nekem meg életre szóló traumát okoz. A pedagógusok tökéletesen alkalmatlanok az ilyen helyzetekre.

2023. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
A kutya ugat, a karaván halad. Innentől viszont nem engedném, hogy leckét másoljanak rólam, meg hasonlók.
2023. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Manapság sajnos sok az ilyen diák. Próbálj meg nem foglalkozni velük és ne hagyd, hogy lemásolják rólad a leckét. Gondolj arra, hogy már nem kell sokat kibírnod velük, de ha szerencséd van, érettségi után nem kell őket többet látnod. Kitartást erre a maradék időre!:)
2023. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!