Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak vagy hogyan...

Mit csináljak vagy hogyan engedjem el a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy testnevelés tanárom,aki nem olyan régóta a tanárom.Az elején full jófej volt,de kb 2 hónapja igazi f*sz lett belole.Elsőnek is én egy fogyókúrán esek keresztül.Eddig kb 10 kg ment le.A tanárom viszont súlyom iránt meg a kinézetem alapján tesz megjegyzést pl "Fogadom fekvőzni meg húzóckodni se tudsz",de még sok más példa van mint pl "Látom sok volt a pacal".Amikor meg az osztállyal beszélt a mérésekről mint pl testsúly, testzsír,akkor azt a vicces megjegyzést tette mint "Fiacskám neked lesz bőven".Meg amikor egyszer leálltunk beszélgetni beszéltem arról, hogy fogyási céljaim vannak és emiatt edzeni járok.Amikor ezt mondtam ezt a roppant humoros megjegyzést tette"te is csak enni jársz oda fogadom. Sajnos nem egy tanárnak említettem de nem hittek. Mielőtt egyfajta tündér mesének tűnne, életemre eskuszom nem az🤣.A legfontosabb kérdésem az, hogy most ilyen helyzetben mit tegyek?
2023. ápr. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel megbeszélted ezt? Ez ugyanis megalázás, verbális bántalmazás. A testnevelők között sajnos azt átlaghoz képest több a babár bunkó. Mitagadás.
2023. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuleimnek még nem mondtam de igazából lehet mihamarabb elfogom mondani,mert egyébként egy kicsit az edzés iránti motivációmat is elvette.
2023. ápr. 3. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az is egy megoldás, hogy beleállsz, és a szüleidet ráuszítod, jelezve a határaidat, de talán célravezetőbb az elengedés. Legyél vele tisztában, hogy ez egy aljas büdösbunkó, akinek a viselkedése összeegyeztethetetlen a tanári foglalkozásával, és aszerint kezeled. Egyik füleden be, a másikon ki, lehetőleg meg se halld. Az aljasságokkal nem kell foglalkozni, nem rólad szólnak, hanem az ő önbizalomhiányáról, amit bunkósággal kompenzál. Nincs köze a testalkatodhoz, nincs joga beleugatni, ha véleménye van, köteles megtartani magának, mert számodra nem mérvadó, nem vagy rá kíváncsi. Sokkal pozitívabb személyiség fogyásban lévő túlsúlyos diáknak lenni, mint erkölcstelen pedagógusnak.
2023. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg ha nagyon eleged van belőle, akkor egy ilyen beszólása után visszakérdezhetsz, hogy tanár úr amúgy szándékosan ilyen bunkó, vagy észre sem veszi, hogy nem ez lenne a feladata? Mert igazából segítséget vártál tőle az elején, de már rég lemondtál róla.

Aztán meglátod, hogyan reagál.

2023. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!