Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, engedjem el végleg?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb fiú barátom, aki egy éve minden kapcsolatot megszakított velem mert a barátnője ezt kérte tőle és nem hagyta békén amég nem teljesitette. Persze tudom, hogy ha a mi barátságunkat nézzük ő elárulta de valahol megértem h megtette azért akit szeret. De ez a lány manipulálja őt, a legrosszabb formáját hozza ki belőle. Az egy év alatt beszéltünk többször is, megkeresett és volt hogy találkoztunk is, de én kértem, hogy mondja el a barátnőjének nem akarok a háta mögött szervezkedni, de erre nem került sor mert nem akart konfliktust. Viszont nekem ő nagyon hiányzik, valahogy senki nem olyan egy év után se mint ő. Ráadásul én akkor mentem egyetemre, másik városba költöztem igazából nem is értem a barátnőjét kb 2 havonta tudnánk találkozni....

Nagyon hiányzik egy legjobb barát, mert hiába van a barátom (szerelmem) nem olyan mindent vele csinálni ráadásul nem akarok állandóan a nyakán lógni. Másvalakit meg nehezen találok, mert olyan emberre vágyok akivel tényleg egy hullámhosszan vagyunk és értjük jól egymást az első perctől fogva, ilyet pedig nehéz találni.



2018. aug. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ha neki is hiányzol harcolj érte.
2018. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a barátnője hajthatatlan sajnos, és ha nem is értek egyet a kapcsolatukkal nem én szeretnék az elrontója lenni
2018. aug. 5. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. Volt egy legjobb fiú barátom, de az új barátnője kiharcolta hogy szakítson meg velem minden kapcsolatot. Ráadásul ennek tetejébe még minden egyes ajándékot vissza akart tőlem kérni, amit valaha is kaptam tőle(karkötő, telefontok) meg hasonlók. Valahol jó látni hogy van normálisabb helyzet is, mint amilyenbe én kerültem. Nem tudom, hogy hogy vagy vele de ha valakinek igazán fontos vagy, az nem dob el egy kapcsolatért. Az ember életében a nők/pasik jönnek mennek, de az igaz barátok örökké veled maradnak. Én sosem tudnám megbocsátani, hogy ejtve lettem, nekem is van párkapcsolatom mégis vannak mellette fiú barátaim is.
2018. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!