Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok a diákok akik iskola...

Azok a diákok akik iskola után dolgozni is mennek még, azok mikor tanulnak, mikor készülnek a következő napra?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 05:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak a vizsgákra készuonek amugy nem tanulnak semmit
2023. ápr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középiskolásokra gondoltam inkább vagy ők nem mennek dolgozni iskola után?
2023. ápr. 25. 06:12
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Az nem jellemző.megha mennek is hetvegen pár órát csak. Vagy heti pár óra csak, de hogy nem napi 4-6 orát az biztos.
2023. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Na a #3 is jó családból származik..

Nálunk 17 éves kortól lehetett menni diákmelóra. Amint betöltöttem másnap már mentem dolgozni. Attól függött, hogyan végeztem a suliban de napi 6-8 órát lenyomtam még suli után heti legalább 4x. Ráadásul kb. veszekedni kellett a munkáért mert annyian tolongtak érte..

Én szerencsére az a fajta voltam akinek bőven elég volt az amit az órán hallott és simán 4-es átlag fölött voltam úgy, hogy soha nem tanultam semmire egy szót sem.

2023. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Gimiben én sem sokat tanultam otthon. Meghaladták a képességeim azt a szintet. Egyetemen meg már olyasmivel foglalkoztam, ami mellett tudtam tanulni, mert elég laza volt meg szakmához kapcsolódó is.
2023. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én ismerek olyan csajt aki középsulis és egy teljes (bár fekete) 8 órás állása van suli után. ez úgy jön össze hogy minden nap 13kor lelép és 22ig ben van (étterem-mosogatás)


Az órái nem 13-ig vannak hanem 14-15-ig, de megmondta a suliban hogy a család anyagi helyzete stb stb szóval melózni kell neki és pont.


és hagyja neki a suli mást nem is tehet mondjuk.

2023. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korábban voltak olyan munkák a mezőgazdaságban, hogy pakolás vagonokba, gyümölcs-zöldségszedés, galamb-nyúltenyésztés, stb. Ezeket hétvégén, suli után végezték sokan. Ma már van netes otthoni munkák, ami fizikai értelemben könnyebb suli után végezni.
2023. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!