Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet arra a tanárom,...

Kényszeríthet arra a tanárom, hogy adjak több másik gyereknek a cuccaimból?

Figyelt kérdés
Ma rajzórán csak nekem és egy másik osztálytársamnak v volt rajzlapja. Az osztálytársamnak 3db volt. Nekem kb 30. A tanár azt mondta, hogy adjak akkor mindenkinek lapot. Én mondtam, hogy nem, mert így is nehezen jövünk ki és elég drága a lap. Ő azt mondta ez nem a világ vége. Én megmondtam, hogy mi ezt nem tudjuk magunknak megengedni. Azt mondta szól az igazgatónak és bajom lehet ebből. Tenyleg lehet bajom vagy csak fenyegetőzött? Ilyen esetekben monhatok nemet?

2023. ápr. 25. 15:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

"Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

2023. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
#11 Hány éves a kérdező?
2023. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés tartalma alapján nincs 16. :-D
2023. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
Hat ez általában úgy van hogy mindenki hoz egy csomag rajzlapot, így a tanár mindig tud adni mindenkinek. Szóval elég érdekes ez így. Legközelebbre a másik gyereknek kellene rajzalpot hozni. De egyébként egy csomag rajzal ára tényleg aprópénz. Szerintem is csak provokatív kamukerdes. De szidjátok csak a tanárokat. Úgyse lesz már kit sokáig, majd utána kereshettek más boxzsákot
2023. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2023. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az igazgató egyesével ad meg engedélyeket osztálykirándulásra. A tanár meg foglalkozzon hasznosabb dolgokkal, hogy mást ne írjak.
2023. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%

Tanár. Mit tanít? Hogyan engedelmeskedj, ne gondolkozz, kussolj, mind ezt úgy, hogy félsz? Nagyon király.


Én szólnék a szüleimnek. Bár én apámnak volt egy... stílusa és tudása..., de ilyen esetbe én azt mondtam annó, hogy "ha még egyszer megfenyeget szólok apámnak, és önnek nagyobb baja lehet abból, mint nekem itt bármiből".

Ha ezt velem csinálta volna meg valaki, hogy semmi pénzünk, és az én szüleim vegyék 25 másiknak a lapot, közben a minőségtelen szar helyett a mérgezett szart esszük, mert nincs pénz, akkor nagyon nagyon örülhetett volna az a kis semmi, ha apám hivatalos úton jár el, bejön és szénné alázza, üvölti a fejét.

2023. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
17, Draco Malfoy, te vagy az? Mennyire kell frusztráltnak lenni, hogy valaki ilyet írjon? Apuci pici fiacskaja
2023. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Én már igen régen jártam suliba, de látom nem változott semmi. :)

Nálunk is mindig voltak akiknek soha nem volt rajzlapja és a precízebbeknek kellett kölcsönadni.

És amikor ez már többedszerre fordult elő, akkor a precízebbek megunták, és onnantól kezdve ők is 1 db rajzlappal jöttek órára, és így saaajnooos nem tudtak kölcsönadni senkinek.

Úgyhogy kérdező, ezentúl mindig 1 db (vagy amennyi feltétlenül szükséges) rajzlappal menj órára, és oldja meg mindenki a saját trehányságát.

2023. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A többieknek beírta a felszereléshiányt?
2023. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!