Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet arra a tanárom,...

Kényszeríthet arra a tanárom, hogy adjak több másik gyereknek a cuccaimból?

Figyelt kérdés
Ma rajzórán csak nekem és egy másik osztálytársamnak v volt rajzlapja. Az osztálytársamnak 3db volt. Nekem kb 30. A tanár azt mondta, hogy adjak akkor mindenkinek lapot. Én mondtam, hogy nem, mert így is nehezen jövünk ki és elég drága a lap. Ő azt mondta ez nem a világ vége. Én megmondtam, hogy mi ezt nem tudjuk magunknak megengedni. Azt mondta szól az igazgatónak és bajom lehet ebből. Tenyleg lehet bajom vagy csak fenyegetőzött? Ilyen esetekben monhatok nemet?

2023. ápr. 25. 15:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

"a minőségtelen szar helyett a mérgezett szart esszük"

Egészségedre!

2023. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%
A helyedben ÉN szólnék az igazgatónak, mert ez a tanár bunkó. És ezek a tanárok sztrájkolnak... Megáll az eszem!
2023. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
14, nekem volt régen, hogy egy ezresből kellett egy hétig kihúznom. Nekem akkor nem volt olyan, hogy valami aprópénz. Mások is vannak sajnos így.
2023. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%
Kétlem,hogy az igazgatónak ilyen piti kis ügyekre van ideje.Semmi bajod nem lesz ebből.Ha pedig beír valami figyelmeztetőt az se okoz problémát.
2023. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%
A kilencvenes években voltam alsós. A barátnőmmel mindig szótfogadtunk, sosem ellenkeztünk. A tanár ezt jól ki is használta, mert akármilyen kellemetlen dolgot kellett kérni a gyerektől vagy rásózni azt, mindig minket választott. Tudta a tanár, hogy ha ellenkezik valamelyikünk vagy bemegy a szülő, elég csak ránk ordítani és minden okés lesz.
2023. ápr. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
15%
Isten hozott a valóságban, és téged én is külön üdvözöllek a bolondok völgyében, Lipótisztánban.
2023. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha az én gyerekem egy ilyen beíráss jönne haza valamelyik nap, az biztos, hogy bemennék rendet rakni.


Másrészt ezek a beírások is csak a lelki terror eszközei, továbbtanulásnál nem számítanak.

2023. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Közölném, hogy nem adok és kész, az enyém :D csinál amit akar😂

Nincs joga a tulajdonodhoz, ahhoz csak neked van. A hülye osztálytársaid kapjanak egyest órai munkára, és be van fejezve

2023. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

"De egyébként egy csomag rajzal ára tényleg aprópénz"


Oké. Csak nem akármilyen rajzlapot kér az a tanár. Nem jó a 200ft-os rajzlap a kínaiból. Meg nem mindenki számára ugyanaz az aprópénz fogalom.



"Nem hinném, hogy az igazgató egyesével ad meg engedélyeket osztálykirándulásra."


Nem egy közönséges kirándulásról van szól. Külföldre megyünk állami támogatással(megnyertünk egy pályázatot). Ez egy elég komoly kirándulás(1 hét) ezért a problémások nem is mehetnek.


"A többieknek beírta a felszereléshiányt"


Igen.

2023. ápr. 26. 15:23
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem leszel problémás, hogy nem engeded magad lehúzni cuccokkal.
2023. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!