Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet arra a tanárom,...

Kényszeríthet arra a tanárom, hogy adjak több másik gyereknek a cuccaimból?

Figyelt kérdés
Ma rajzórán csak nekem és egy másik osztálytársamnak v volt rajzlapja. Az osztálytársamnak 3db volt. Nekem kb 30. A tanár azt mondta, hogy adjak akkor mindenkinek lapot. Én mondtam, hogy nem, mert így is nehezen jövünk ki és elég drága a lap. Ő azt mondta ez nem a világ vége. Én megmondtam, hogy mi ezt nem tudjuk magunknak megengedni. Azt mondta szól az igazgatónak és bajom lehet ebből. Tenyleg lehet bajom vagy csak fenyegetőzött? Ilyen esetekben monhatok nemet?

2023. ápr. 25. 15:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

30nak igaza van.


Meg amúgyis mi az értelme. Egész általánosban és gimiben mindenkinek minden kölcsönadtam, volt amit visszakaptam, de volt aminek lába kélt.


Oviban is mindig mindent kölcsön kellett adni egymásnak. Na, pont így ment tönkre a biciklim.

2023. ápr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem kötelező adnod, de ennyire ne légy fösvény és néha segítsd ki a társaid, mert később ők is segítségedre lehetnek. Ha ez rendszeres, akkor állítsd le őket.
2023. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!