Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazgatói intőt kaptam,...

Igazgatói intőt kaptam, amiért nem végeztem ingyen munkát az iskolának osztályfőnöki órán, csak szerintem volt ez unkorrekt?

Figyelt kérdés

A fenntarthatóság jegyében osztályfőnöki órán nem volt hagyományos óra, hanem az volt a feladat, hogy ássunk gödröket, és hordjunk be facsemetéket a kint parkoló autóból, majd ültessük el őket.


Ami nyilván ingyen munka, az iskola velünk csináltatja ezt meg, ezen sprólolnak, miközben rendes fűtés sincs az iskolában, és néhány fal penészes is.


Mondtam, hogy én nem fogok senkinek ingyen dolgozni, ezen összevesztem a tanárral, aki felküldött az igazgatóiba, és igazgatói intőt kaptam. Csak szerintem unfair az egész?


Azt értem, ha önkénteseket toboroznának erre a feladatra, merthogy nincsen rá kerete az iskolának, hogy másokkal ültettesse el, és ezért diák önkénteseket keresnek, akkor elmentem volna tök szívesen, de amikor rádparancsolnak, hogy csináld ezt és kész, az nekem nem pálya.


2023. ápr. 27. 12:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, ez ingyen GYERMEKMUNKA!!4!!44!

A helyedben rendőrségi feljelentést tennék

2023. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Jaj te kis lázongó Spartacus...
2023. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%

Jaj istenem

Itt sosincs igaza a kérdezőnek, mindig csak ő lehet a hibás…

2023. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem neked van igazad.
2023. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Az a gond, hogy majd felnőttként a melóban amikor a főnököd ad egy feladatot, amit nem végzel el, mondván nem a te dolgod, akkor nem intőt kapsz, hanem kivágnak.
2023. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
De azért kapok pénzt, még akkor is ha nem az én feladatom, az megvan? Itt meg nem kapok érte semmi pluszt.
2023. ápr. 27. 20:31
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
16, Nagyon el vagy tévedve, kérdező. :)
2023. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ha a munkaidődbe belefér, akkor lóf..t kapsz, nem pluszpénzt.

És neked is belefért az iskolai idődbe. Nem tanórák után kellett ottmaradnod.


Egy másik rovatban épp pörög egy olyan kérdés, lennénk-e tanárok. Olvasva ezt a kérdést és a kommentjeidet, többek között azért sem lennék, mert ilyen lehetetlen alakokkal nem akarnék vesződni.

2023. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Amikor én voltam gyerek (90-00 évek), akkor az ilyen feladatok inkább közösségi élmények voltak. Nem azzal foglalkoztunk, hogy miért nem a gondnok csinálja, miért nekünk kell, miért mi miért nem más.

Jó idő volt, tök jól éreztük magunkat, utána büszkén feszítettünk a produktum mellett. Tök jó "csapatépítő" volt, legalábbis én így emlékszem vissza rá.


A mai fiataloknak valami nagyon rendben fejben, mondom ezt harmincas "boomerként".

2023. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
19, amúgy ja, nálunk az is ki volt választva, hogy ki milyen felelős lesz a teremben (szemét felelős, tisztaság felelős, stb), és mi mind örömmel csináltuk, eszünkbe sem jutott olyan, hogy a takarítónő meg akkor mit csinál. A mi termünk a mi felelősségünk volt.
2023. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!