Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazgatói intőt kaptam,...

Igazgatói intőt kaptam, amiért nem végeztem ingyen munkát az iskolának osztályfőnöki órán, csak szerintem volt ez unkorrekt?

Figyelt kérdés

A fenntarthatóság jegyében osztályfőnöki órán nem volt hagyományos óra, hanem az volt a feladat, hogy ássunk gödröket, és hordjunk be facsemetéket a kint parkoló autóból, majd ültessük el őket.


Ami nyilván ingyen munka, az iskola velünk csináltatja ezt meg, ezen sprólolnak, miközben rendes fűtés sincs az iskolában, és néhány fal penészes is.


Mondtam, hogy én nem fogok senkinek ingyen dolgozni, ezen összevesztem a tanárral, aki felküldött az igazgatóiba, és igazgatói intőt kaptam. Csak szerintem unfair az egész?


Azt értem, ha önkénteseket toboroznának erre a feladatra, merthogy nincsen rá kerete az iskolának, hogy másokkal ültettesse el, és ezért diák önkénteseket keresnek, akkor elmentem volna tök szívesen, de amikor rádparancsolnak, hogy csináld ezt és kész, az nekem nem pálya.


2023. ápr. 27. 12:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Döbbenetes, hogy fájt neked ennyit megtenni. Nemhogy örülnél, hogy valami hasznosat csináltok osztályfőnökin, nem csak ország-várost játszotok, vagy mittomén. Azokon az órákon mindig halálra untam magam.
2023. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Balázs, harmincas alkoholista vagy, akinek a szexuális élete kimerül annyiban, hogy a nyilvános budillóban rád nyit a takkernő. Hagyd békén a srácokat.
2023. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kicsit kezd uncsi lenni ez a gyanúsítás. Nem értem miért kell mindenhova odaírni azt, hogy ez Balázska fantáziája és miért nem lehet csak ignorálni és menni egy olyan kérdéshez, ami nem bosszant titeket?


+ Szerintem mindenki tudja, hogy Balázska kérdéseiben leírtak nem vele történtek meg, de attól még a válaszok hasznosak lesznek másnak akivel majd a jövőben megtörténik.

2023. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem kértek tőled nagy dolgot, ezt simán teljesíthetted volna. Szét kell nézni az országban, egyre több a beton, teraszra alig rak már valaki növényt. Jó ha tanultok egy kicsit kertészkedni. Végre valamit az életről tanított volna az iskola.

"...diák önkénteseket keresnek, akkor elmentem volna tök szívesen..." Bocs, de ez bullshit, soha nem mentél volna el magadtól. Parancsra nem csinálod meg, magadtól főleg nem fogod. Talán egy pillanatra elgondolkodtál volna rajta, de biztos lett volna fontosabb dolgod, ami miatt nem tudtál volna rá elmenni. Max. akkor mentél volna el önkéntesen, ha iskolai időben, valamelyik óráról lehet lógni.


Minket egyetemen (állatorvosi) az első 6 félévben 1-1 hétre kiküldtek gyakorlatra. A gyakorlat nagy része a szarszedésről, sepregetésről szól. Miközben a lovászfiúk röhögtek rajtunk, kigúnyoltak, mert szerintük nem jól sepregetünk (engem akkor kezdtek el csesztetni, miután ledobott egy ló, de senki nem vitt be kórházba). Ők kávézgattak, mi pedig ingyen elvégeztük a munkájukat. Későbbi klinikai gyakorlatokon is megkaptuk azokat a monoton dolgokat, amiket az ott dolgozók már nem akarnak megcsinálni. Ingyen egy hét alatt 7x12 óra, éjszakai ügyeleten mi voltunk lent, míg az ügyeletes orvos fent aludt. Egy valakiről hallottam, aki visszaszólt, hogy ő nem fog ingyen ilyeneket csinálni, nem is írták alá a hetét, mehetett újra.

2023. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!