Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Annyira elegem van belőlük....

Annyira elegem van belőlük. mit akarnak még?

Figyelt kérdés

kormányellenes vagyok, ezt tisztázzuk.

de akkor is elegem van a tanártüntetésekből, meg hogy ők a magyar értelmiség mártírjai, és szerintük nekik a legszarabb!


qurva keveset keres egy könyvtáros is, egy művészettörténész, egy műfordító, egy szociális munkás, és hosszan sorolhatnám.

egy könyvtáros kevesebbet visz haza, mint egy tanár, holott ő is egyetemet végzett. a művtöriseknek gyakran csak közfoglalkoztatotti munka jut a múzeumokban, pedig a művtöri egy nehéz szaknak számít.

műfordítók nélkül mindenki hülye maradna, metrt a szakkönyveket is ők fordítják le magyarra, az átlag magyar nem beszél olyan szinten angolul, franciául, németül, bármi, hogy megértse a nehéz szakszövegeket, de egyébként a szépirodalmat sem.


szerencsélen szocmunkások már kb. azon a szinten vannak lassan, mint a klienseik.


a tanárok meg fogják kapni a béremelést, majdnem 1 millát fognak keresni, akkor mit akarnak még?!

a státusztörvény sem lépett júni 1-el életbe.


egyszerűen már hányok ezektől a tüntetésektől, és azt is gondolom róluk, hogy visszaélnek a gyerekek helyzetével, őket használják arra, h. nyomást gyakoroljanak a kormányra, és kialkudjanak még magasabb béreket.

ugyanakkor nem látom azt rajtiuk, hogy ők kimennének más értelmiségiek miatt tüntetni, de elvárják, h. velük mindenki szolidáris legyen.


2023. jún. 4. 19:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

19


nincs gyerekem!

veled ellentétben én nem személyeskedtem, hanem rendszerszintű problémákra mutattam rá.

tőled viszont csak annyi telik, h. "ostoba", érdemi érvelés már nem.

2023. jún. 4. 20:27
 22/22 A kérdező kommentje:

20.


a takarítók, a kukások... nélkülük belefuladnánk a szarba, ők is megérdemelnék, ők sem tüntetnek.

ill. a kukásoknak volt a közelmúltban megmozdulásuk, de az nem olyan hosszú és érdemi változást követelő, mint a tanároké.

2023. jún. 4. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!