Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki nem jár osztálytalálkozóra...

Aki nem jár osztálytalálkozóra, az miért nem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 07:08
A kérdező szavazást indított:
Elköltöztem
Összevesztem pár emberrel
Nem tartom a kapcsolatot senkivel
Nincs rá pénzem
Többiek mind sikeresek, én nem
Egyéb, kommentben leírom
64 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekelnek. Az "én sikeres vagyok és a többiek nem" opció nem került a válaszok közé
2023. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Kb a harmadik pont a helyes válasz erre nálam szerintem annyira nem vagyunk hu de nagy barátságban és így elmaradnak az ilyen alkalmak is.
2023. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Mert elcsesztem az életem és ezt szégyellem. Pedig szívesen találkoznék a többiekkel, az is érdekelne, hogy mi van velük, azt viszont nem lehetne megúszni, hogy én is meséljek. Csak sajnos nincs mit.
2023. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk nemrég volt, én elmentem, előtte kicsit gondolkodtam rajt, mert nem tartjuk a kapcsolatot, már régen volt az iskola. De aztán mégis kíváncsi voltam, hogy mi van velük.

Akik nem jöttek el, azok között volt aki az előzőn (8éve) megsértődött, van olyan, aki külföldön él és most nem tudott jönni, valakit meg értesíteni sem tudtunk, semmit nem tud róla senki

2023. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Én elköltöztem, nem tartom a kapcsolatot senkivel. Akivel nagyon jóban voltam, vele egyszercsak megszakadt a kapcsolat, hiába írtam neki, nem válaszolt.

Anyám szerint menjek el, mert rajta kéri számon az osztályfőnök, ő meg nem tud mit mondani.

Férjem se érti, miért nem megyek, de ő társasági ember.

Én az a visszahúzódó fajta vagyok, aki nem akar kiállni és elmesélni a sok sikeres embernek, hogy bár jól keresek, sikeres az nem vagyok, mint ők.

2023. okt. 5. 07:33
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
10 éve külföldre költöztem.28 vagyok.Nem tartom senkivel sem a kapcsolatot. Nem mennék ebből kifolyólag.
2023. okt. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
89%
Nyugi, ilyenkor szeret mindenki túlozni, egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindenki sikeres. Mesélsz a csalàdról, munkàról, hobbiról félszavakban és ennyi. Biztos fognak neked örülni a volt osztàlytársak, mégha nem is vagy társasági ember. Szerintem is menj el, baj nem lesz belőle… aztán amikor van kedved meg eljössz és max nem mész legközelebb…
2023. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többiek aránylag sikeresek lettek, karriert építettek, családjuk van. Én meg aki a nem tanulásával kérkedő osztály vagánya voltam, én meg gyári munkás lettem és 30+ évesen anyámmal élek.
2023. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel nem tartok kapcsolatot a néhai osztályaimból.

Nem keresnek, - nem keresem őket, - nem volt olyan élmény számomra az érintett osztályok tagjaival együtt eltöltött idő, amiért érdemes lenne bármilyen erőfeszítést is megtennem.

Nem is érdekelnek, - nincs min és miért erőlködnöm.

2023. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn voltam. Voltak, akik röviden beszéltek, köztük én is, mások elmondták az életük, karrierjük minden apró, jelentéktelen részletét, unalmas beszámolók voltak. A másodikra nem volt kedvem több száz km-t utazni (külföldön élek), és azok alapján, amiket hallottam utólag a találkozóról, egyáltalán nem is bánom, hogy kihagytam.
2023. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!