Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki nem jár osztálytalálkozóra...

Aki nem jár osztálytalálkozóra, az miért nem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 07:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot a règi osztálytársaimmal. Nem is hívtak mèg egy osztálytalálkozóra sem
2023. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs kedved, akkor ne menj.

Nem tartozol senkinek magyarazattal. Az edesanyadon pedig mar nem "kerhet szamon" semmit a pedagogus... ezt nem is ertem amugy, semmi koze hozza, felnott ember vagy.

2023. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem jöttem ki az osztályommal soha, csak pár emberrel.


2. Ott van az exem akivel csúnya vége lett.


3. Akikkel még beszéltem gimi után már nem, az egyik jó barátnőm volt és ghostolt.


4. Nem akarok magamról mesélni.


5. Nem szeretem az ilyen kötelező közös programokat, pl a csapatépítőket sem.

2023. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek se ők, se az, hogy tudjanak rólam.


Vannak suliból barátaim, akikkel minimum havonta találkozom, ők tudják, mi van velem. De nekem szürreális olyan embereknek mesélni magamról, akikkel személyesen akkor beszéltem csak, mikor én értem be elsőnek reggel, ő másodiknak, és elmotyogtunk egy üdvözlést.

2023. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
98%

"Anyám szerint menjek el, mert rajta kéri számon az osztályfőnök"

Öhm...

Bocs, de ezen azért felnevettem. Azért már nem vagytok általános iskolában, hogy az ösztályfőnök a szülőnek panaszkodjon. Ha mégis, az az osztályfőnököt minősíti. Felnőtt vagy, itt az ideje, hogy önállóan hozz döntéseket, és ne az egykori osztályfőnöködtől való félelem vezéreljen.

2023. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltunk mi barátok, hogy találkozzunk.

Azért, mert évekig össze voltunk kényszerülve, még nem jelenti azt, hogy tartani kell a kapcsolatot.

2023. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Jaj hát az anyák már csak ilyenek, mindig dirigálni próbálnak 😃
2023. okt. 5. 09:54
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem miért "osztálytalálkozót" kell tartani. Ha még valahol nagyon összetartó volt a közeg, úgy még talán világos, de a legtöbb esetben az egész klikkekre volt esve, jobb esetben. Rosszabb esetben meg durva kiközösítések mentek.

Hol érdekli az embert az, hogy egy számára suli alatt is, kölcsönösen totál érdektelen ember hol tart az életben tíz év után?

A barátok tartják eleve a kapcsolatot, mindenféle erőltetett felhajtás nélkül. Milyen magányos és figyelemhiányos lehet az az ember, akinek tíz éve nem látott idegenek elismerése szükséges ahhoz, hogy valaminek érezze magát.

2023. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
Ha középiskolát nézzük akkor jelenlegi tudásom szerint "sikeresebb" vagyok mint az összes volt osztálytársam. Nem igazán látom értelmét annak, hogy olyan emberekkel találkozzak akikkel 10 éve nem tartom a kapcsolatot. 2 olyan barátom van abból az osztályból akikkel folyamatos kapcsolatban vagyok. Lehet bunkóság de a többiek meg egyszerűen nem érdekelnek.
2023. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
81%

#22 Igen, és az osztálytalálkozón mindenki a "primitív sikereiről" mesél elsősorban, legtöbben túlzásokkal, mert fontos nekik, hogy sikeresnek tüntessék fel magukat.

Aztán amikor idősebbek lesznek, jönnek azok a beszámolók is, hogy ki milyen betegségeken, műtéteken esett át. Na ez aztán végképp nem fog érdekelni olyan emberek esetében, akikkel több évtizede nem tartom a kapcsolatot, és remélhetőleg én sem éreznék késztetést arra, hogy ilyesmiket osszak meg kvázi idegenekkel.

2023. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!