Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is így volt ezzel a...

Más is így volt ezzel a helyzettel gimiben mint én lányként vagy fiúként ez gáz amúgy?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén az igazat fiú vagyok de csak pisilni mertem és kakálni nem mert azt inkább otthon végeztem el ha kell vártam órákon keresztül mire haza érek max vissza tartottam addig és így csináltam mindig.

Más is így csinálta?

A rendes vécézésre nincs idő iskola szünetben mert soha nem lehet tudni hogy melyik percben jön be valaki és ez engem zavart ha nem vagyok egyedül.

Lehet hülyeség de ez van vállalom.


2023. okt. 10. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos sokan csinálják ezt.
2023. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam soha nagy vécén iskolában. Sőt azóta is csak korházban fordult elő mikor több napig voltam bent hogy elmenet nagydologra. Minden egyéb esetben csak otthon.


31F

2023. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten egészségtelen rendszeresen visszatartani a végterméket.Ha jön az inger,akkor az a legjobb ha minél előbb kiszalad az emberből a méreganyag.
2023. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így, mert van ahol klubszobaként használják a budit szünetben, és ott bandáznak vagy cigiznek, és mindent lehet nyugodtan csinálni, csak egy jót kullantani nem.

Viszont az sem egészséges, hogy órákon át Hodort játszol fartájékon, és minden erőddel tartod a kaput.

Mi cikibb? Elmenni vécére ami egy természetes biológiai szükséglet és mindenki csinálja (igen, kényelmetlen, kínos idegen helyen túlesni rajta), vagy egyszer jó istenesen beszarni az iskolában, és az életben nem mosod le magadról a hírét. Így leírva nyilván az utóbbi a rossz döntés, mégis a többség inkább megkockáztatja, hogy egész életében híres lesz.

2023. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is kérdés - a bandázáson, cigizésen túl -, hogy milyenek a higiéniai viszonyok.
2023. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben is fölé guggolsz és nyomod, ha le lehet húzni akkor működik. Emlékeim szerint a vécéket régen még takarították, gondolom minden nap, és nem volt barnára kifestve az összes. Mert akkor olyan büdös lenne, hogy meg sem lehet ott maradni.
2023. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
enis ilyen voltam sokaig. SOT en tetozom, nekem nagyon sokaig tartott amig pl a paromnal eltudtam menni nagy WC-ni....34 vagyok. Valahogy meg mindig sokszor kellemetlen . Pedig nem kellene hogy legyen.
2023. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi.
2023. okt. 10. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan hogy késésben voltam de éreztem már otthon hogy nagyon kell, elindultam mondom csak kibírom délutánig. Amint meg fogtam az iskola bejárati ajtajának a kilincsét rá kellett jöjjek hogy nem bírom ki nap végéig úgyhogy hátra arc go haza (kb 2.5km) az utolsó métereken múlott hogy nem csúszott be a sportszelet. Két óra igazolatlan :D
2023. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát durva 😅😬
2023. okt. 10. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!