Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne ilyenkor (gyerek...

Mi lenne ilyenkor (gyerek bántalmaz szóban gyereket) a helyes szülőként?

Figyelt kérdés

Egy nyilvános internetes fórumon, amit az osztálytársak és többeknek a szülei is látnak a gyerekek elkezdték egymást piszkálni a kissé viccestől az egészen komoly leszólásig. Egy gyerek osztja ki a többit, de szinte senki nem figyel rá. Viszont mostanában ez odáig fajult, hogy az egyik osztálytársra nagyon csúnyákat ír. Viszont senkinek a szülője és az ezt olvasó tanár se avatkozott eddig be a fórumon. Ez így helyes? Ti mit tennétek? Általános iskolások.

Nekem nagyon bántó az egész, szülőnek jeleztem, hogy mi történik, de annyival elintézték tud róla. Az összes gyerek ugyanúgy olvassa a bántást, egyikük írta ez nem helyes. De nem töröltette a gyerekkel a sértegetést. Ti mit tennétek?



nov. 21. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a tanárral kellene beszélni, de jó lenne egy-két mondat abból, amiket az a gyerek írt, vajon én mit válaszolnék. Kíváncsi vagyok rá.
nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es ha írsz pm, akkor ott idézhetek belőle
nov. 24. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!