Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályotokban mennyire...

Az osztályotokban mennyire jellemző, hogy az osztálytársak másolják egymást? Nálunk egy lány év elején hosszúról tüsire vágatta a haját, és azóta 4 másik lány is megtette.

Figyelt kérdés

Az egyik lány szeptemberben lapockáig érőről tüsire vágatta a haját, és körben felnyiratta géppel. Azóta további 4 lány ugyanilyen rövidre vágatta a haját az osztályból, egyikőjük hátközépig érőről. De öltözködésben és sminkelésben is sok példát látok a koppintásra.

Mennyire jellemző nálatok a koppintás?



dec. 28. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállig érő volt. Ha jól számolok, 4 lánynak van rövid haja.
jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es, és szereti a lányod a rövid hajat? Nálunk az osztályból az egyik rövid hajú lány az egyik legjobb barátnőm, és szokta nekem mondogatni, hogy vágassam le én is a hajamat. Amúgy nekem úgy 5-8 cm híján hátközépig ér a hajam.
jan. 7. 21:39
 13/20 anonim válasza:
Ha úgy érzed és van hozza stílusod vállald be és vágasd le.
jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kérdező és levágatod? Mennyire vágatná rövidre a tiédet a barátnőd?
jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14-es: Már levágattam, múlt pénteken. Arra bátorított a barátnőm, hogy olyan rövid legyen a hajam, mint neki, és olyan is lett. Az egész géppel van nyírva, felül 12 mm-esre, oldalt és hátul pedig 3 mm-esre. Emellett be is festettem szőkére, világosbarnáról.

Szeretem ilyen röviden a hajamat, magabiztosságot ad.

jan. 17. 23:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, csodás! Ki nyírt meg?
jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os, fodrász vágta és festette. Imádom így, hogy ennyire rövid a hajam. Nem akarom visszanöveszteni. Bánom, hogy nem vágattam le korábban.

Minden lánynak ki kéne próbálni a tüsi hajat.

jan. 22. 17:43
 18/20 anonim válasza:
Izgi osztály ennyi tüsi hajú lánnyal
jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18-as, mindannyian imádjuk a hajunkat így tüsin, és eszünk ágában sincs visszanöveszteni. Minden lánynak bátran ajánlom a tüsi hajat.
jan. 30. 22:00
 20/20 anonim válasza:
Esetleg kérdező megtudod mutatni privátban a rövid hajad? Meg szeretném mutatni én is lányomnak hogy mennyire jól tud állni egy tüsi haj a kislányokon is.
jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!