Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem jól emlékszem a gyerekkoro...

Nem jól emlékszem a gyerekkoromra?

Figyelt kérdés

Nagyon határozott emlékeim vannak róla és szép gyerekkorom volt.(bár utólag inkább úgy látom,hogy csak annak akartam megélni)

Szívesen mesélek is róla..

Tudom,hogy mi mi után következett,bevillanak képek stb,csak..a dátumok nem állnak össze mégsem.

Tudom,hogy csak gyerek voltak,de akkor is fontos volt a pontosság ahhoz hogy "stabilnak" érezzem magam és ha valami nem volt az,akkor pontosítanám a dátumot vagy hogy mi mikor (és hogyan volt valójában) :)


A példa ami most "bekavart":

3.-ban félévkor összebarátkoztam egy lánnyal,akivel egész 4.-ben barátok maradtunk.. (egyébként tovább is,csak ez volt a "csúcspont"😃)

De előtte fel akartam szedni és nem ő volt az első,Nőnapra egy másik lány kapott virágot tőlem,aki 3.-ban tetszett és biztosnak tűnik,hogy utána tetszett meg ez a lány (a barátom) mert vele komolyan gondoltam akkor..

De előző évbe átmegyünk,ha előtte adtam virágot A-nak és utána lett B a barátom,ha meg fordítva akkor nem jön az "idő" és nem is akartam volna tőle már SEMMIT. :)


Remélem valaki segíteni fog,köszönöm a válaszokat!



jan. 3. 01:16
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg igen
Szerintem nem
Lehet
Ilyen velem is van/volt
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm?
jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mi ez a zagyvaság?
jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Pszichológus/pszichiáter segíthet.
jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem teljesen értem mit akarsz mondani ezzel, de őszintén szerinted mik a válaszlehetőségek azon kívül, hogy rosszul emlékszel?

De nem értem, miért ennyire fontos ez neked? Van bármi jelentősége már?

jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!