Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akar senki mellém...

Miért nem akar senki mellém ülni az iskolában?

Figyelt kérdés
Mindenkinek megvan a társasága,kivéve szinte nekem.én mindenhonnan "kilógok" Vannak emberek akikkel kijövök de ők mindenkivel jóba vannak.Valahogy sose ment ez a dolog,bár nem barátkozni járok hanem tanulni.De picit azért akkor is bánt hogy senki se ül mellém.Úgy van hogy össze vannak tolva az egy személyes padok,4 egymás mellé,és mégcsak véletlenül se ül senki mellém.Nagyon ritka amikor igen.Büdös nem vagyok,mindig indulás előtt fogmosás,fürdés stb..nem tudom mi lehet a baj
jan. 11. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam ilyet életem során.

Lehet hogy klikkesedés van, pl. 2-3 fős csoportok vannak jóban egymással.

jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy beszédes kommunikativ ismerkedős erdeklődő.neked kene tudnina legjobban
jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagy C típusú?
jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kilógtam. Sőt, volt, hogy hármas barátságom volt és mindig ők ültek egymás mellett, nem váltogattuk. Olyan is volt, hogy egyedül ültem én, meg egy másik lány is, aki fogyatékkal élő volt kicsit, és egy átlagos lány, na neki kellett választania párt egy páros munkára és nem engem választott. Tesin nem egyszer voltam a tanárral párban, ja meg mindig utolsónak választottak, még kosárban is, pedig abban jó voltam, csak megszokták, hogy a többiben szar és amikor miattam nyert a csapat, megdicsértek, de a következő kosárnál el is felejtették. Egy idő után lett egy barátnőm, érettségi után is még két évig jó barátnők voltunk. Vele ültem együtt, de ő sokszor beteg volt, tehát az év nagy részében így is egyedül ültem.


Én nem tudom, mi lehet a hiba, egy tippem van. Én szociális vagyok alapból, ha a másik fél is engedi. Beszédes vagyok, nyitott, barátkozós, bulizós, de a külsőm nem ezt tükrözi. Nem sminkelek, van rajtam túlsúly, az öltözködésem elég szürke. Elkönyvelnek visszahúzódónak, akivel úgysem lehet jóban lenni, majd amikor megszólalok, nem tudják hova tenni a helyzetet, utálnak tévedni, emiatt engem is megutálnak, nem akarnak így a közelemben lenni, hogy félreismertek. Már később, felnőttként egy tanfolyamon mondott egy hasonlót egy tanár, hogy a külsőm nem azt tükrözi, amilyen vagyok.

jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem teljesen. Engem nem szerettek valamiért a többiek. Igaz csendesebb voltam, de kedves voltam, segítőkész és a középiskola elején próbáltam mindenkivel ismerkedni.

Egy nagyszájú lány egy idő után mindenkit maga mellé állított, én meg kb ki lettem közösítve. Aztán megalakultak a klikkek. Sosem felejtem el én sem, hányszor ültem egyedül a szünetekben, mikor mindenki beszélgetett, nyüzsgött. Mellém senki nem ült. Rettegtem páros vagy csoportmunkáktól már mert tudtam úgyis egyedül leszek. Akkor még okostelefonok se voltak elterjedtek, mikor gimis voltam, így még azt sem tudtam nyomkodni.

Az osztálykirándulások is magányosan teltek. Utáltam az egész gimit emiatt. Általános iskolában voltak barátnőim, csak mindannyian máshova mentünk középiskolába, így nagy érvágás volt a magányosan töltött 4 év.

28N

jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Az olyan embereket aki csendes unalmas jó fiú azokat kiközösítik meg piszkálják ellenséget látják benne.
jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

A gazdagok felé húznak.

FMJI

jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha valamiben (tantárgy) jó vagy, akkor mutasd meg, hogy igen, te értesz hozzá. Pl.: matek, stb. Így talán felfigyelnek pozitív értelemben rád.
jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!