Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tornaórán véletlenül,...

Ha tornaórán véletlenül, ártasz testileg egy menobb csajnak, pl meghuzatod labdával, hogy rendezed az ügyet ? (bocsánatkérésen kivul)

Figyelt kérdés

Biztos sokatokkal megtörtént , tudjátok mirol beszélek.

Ez egy kinos helyzet, foleg akkor, ha te kicsit rosszabb male vagy, az meg egy hihetetlen nagy presztizsu csaj, s igy " elesbe kerültök egymással szemben".

Nyilvan bocsánatot kérsz, meg hasonlók, meg kicsit viccelgetsz is, nade a végtelen nagy kinos erzet nem tunik el benned.

Egy nagyon rossz rémálom egy ilyen helyzet



jan. 12. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Le kell s.arni.

Tudom,könnyen mondom,de nem tudsz mást csinálni.

jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*ilyenkor meg lehet nyugodni csak attól, hogy aztán egyszer mindenki elfelejti?
jan. 12. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Bocsánatot kérsz és ha tényleg nagyobb fájdalmat okoztál, akkor megkérdezed hogy nincs-e szüksége segítségre, el kell-e kísérned a védőnőhöz, vagy ilyesmi.

Tudom hogy vannak akik nem épp irulva-pirulva fogadják a bocsánatkérést, és nem is nyugtatnak meg, hogy nincs semmi baj, viszont ha bajt okoztál másnak, akkor igenis az ő állapota van a középpontban, nem a te érzéseid.

Vállald a felelősséget, ajánld fel a segítséget, kérj elnézést.

Ezen kívül mást nem tudsz tenni, max óvatosabb leszel a jövőben. És igen, nyugi, idővel elfelejtődik az ilyesmi, és csak egy gáz emlék lesz.

jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért alázkodsz meg alapból? Ember ő is, te is: nincs már ilyen alá-fölérendeltségi viszony, mint régen a XVII. sz.-ban. Bocsánatot kérsz 1*, azt csá.
jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A menőségének semmi köze a szituhoz. Bármilyen embernek is okozok balesetet, bocsánatot kérek és megkérdezem, mivel tehetem jóvá.
jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Várjatok, az se fer hogy a legtöbben túlreagálják a sérülést, ugymond nem tudod eldönteni, neheztel-e rád vagy sem
jan. 12. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Na, és akkor mivan, ha neheztel rád? Ő is ugyanolyan ember - az, hogy beképzelt idióta, már az ő baja.

Bocsánatot kérsz, és csá.


Nálunk is volt ilyen menőbb csaj - rajtam kívül mindenki puncsolt neki, mert jaj, ő xy.

És akkor? Ugyanolyan büdöset szrik mint én, és ugyanúgy menszenvedi a menzeszt, mint én. Semmivel sem "több".

jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Elöször is el kellene menned pszichológushoz, hogy szedje ki a fejedböl a "hihetetlen nagy presztizsu csaj" meg a "kicsit rosszabb male" fogalmakat, mert mindkettö tök hülyeség.

Ha utána tudsz normálisan gondolkodni, az egész probléma eltünik, rájössz, ugynaúgy kell viselkedni, mintha egy masik sráccal kerültél volna ilyen helyzetbe - azaz elnézést kérsz, és ennyi.

jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jojojo igaz igaz
jan. 12. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 Ha túlreagálja, vagy ha nagyon bunkó, az az ő saját sara, az rá tartozik. Te csak a saját reakcióért vagy felelős. Az hogy ő hülyén reagál, nem ment fel téged a felelősség alól, viszont nem is rád vet rossz fényt.
jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!