Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tornaórán véletlenül,...

Ha tornaórán véletlenül, ártasz testileg egy menobb csajnak, pl meghuzatod labdával, hogy rendezed az ügyet ? (bocsánatkérésen kivul)

Figyelt kérdés

Biztos sokatokkal megtörtént , tudjátok mirol beszélek.

Ez egy kinos helyzet, foleg akkor, ha te kicsit rosszabb male vagy, az meg egy hihetetlen nagy presztizsu csaj, s igy " elesbe kerültök egymással szemben".

Nyilvan bocsánatot kérsz, meg hasonlók, meg kicsit viccelgetsz is, nade a végtelen nagy kinos erzet nem tunik el benned.

Egy nagyon rossz rémálom egy ilyen helyzet



jan. 12. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél ugyanúgy kell reagálni, függetlenül attól, hogy menő-e vagy sem. Vagy aki nem menő azt ott hagyod?


Bocsánatot kérsz és megkérdezed minden oké-e.


(Van ismerősöm, akit úgy megdobtak labdával, hogy a műtőben kötött ki, szóval nem mindig túlreagálás.)

jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Engem rendszeresen rúgtak direkt fejbe kemény labdával sose kértek bocsánatot.
jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül képen töröltem párszor egy lányt kosárlabdával egyik órán. Nagyon ügyetlen voltam tesin. Bocsánatot kértem, ő pedig mondta, semmi baj.
jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!