Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább, amit...

Mi volt a legdurvább, amit elkövettek ellenetek az osztálytársaitok/iskolatársaitok?

Figyelt kérdés

jan. 26. 18:47
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
66%
Ütöttek, rugdostak, a cuccaimat elvették, tönkretették, kiszórták az ablakon meg hasonlók. Mindezt azért, mert csóró voltam és ronda, de jó tanuló és ez így egyben szúrta a szemüket. A tanárok tudtak róla de a többség leszarta.
jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem suliban sokat csesztettek, lelöktek mászokárol kezem eltörött, 3vertek,mert 1 az 1-ben bárkit szétvertem önvédelemböl, nem azért mert szadista lennék! Kicsi korom óta nőkkel szemben mindig arra vágyok hogy a nő bántson, lehet ez pofon,vagy hogy belemrúgjon, megtaposson

Ez nálam több mint 1vágy ,élvezem is

Sajna kevés olyan partnert találni aki élvezi, de normális kereteken belül!

jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ami legdurvább volt amit láttam az az volt amikor az usziba úszás órán vizilabdáztunk az évfolyamtársainkal (B osztállyal) és volt a mi osztályunkba az úgynevezett "alfa" csajt egy B osztályos p.csa addig nyomta le a víz alá hogy azthittük megfolytja, szegény csaj a végén már levegő után kapkodott mire felengedte.
jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
82%
Engem lelkileg kínoznak az iskolában. Az alap hangulat, hogy minden tanárom és osztálytársam bunkó velem, pedig én görcsösen ügyelek arra, hogy mindig, mindenkivel kedves, udvarias legyek. Ehhez képest jónak számít az a nap, ha legalább egy osztálytársam köszön nekem, vagy egy tanárom visszaköszön a folyosón. Ettől már jó kedvem szokott lenni, ami így belegondolva elég szomorú. Az osztályban terjedt rólam egy gonosz pletyka, ami miatt itt mindenki bunkó, rideg velem. Gyakorlatilag nem szól hozzám senki sem. A tanárok minden hibámat nagyon kiemelik órákon, ezen az osztálytársaim természetesen röhögnek. Ez egy jó színvonalú gimnáziumnak számít, de akik engem tanítanak, teljesen inkompetensek. Általános iskolában egy négyesem volt, az is tesiből, a többi tantárgyból mind ötös voltam. Na, itt lement az átlagom kerek négyesre, most 12.-re sikerült 4,5-re feltornázni. Nagyon rosszul érzem itt magam, és a legszomorúbb az egészben, hogy ebben az egész roh*dt iskolában nem érdekel senkit, hogy mennyire szenvedek, úgy csinálnak, mintha minden rendben lenne. A tanáraim látják, hogy egyedül ülök minden órán, hogy szünetben is azzal a barátnőmmel vagyok, aki másik osztályba jár. Ők meg ahelyett, hogy megpróbálnának kicsit segíteni ezen a helyzeten, még inkább alam is vágnak. De mindegy, így 12.-ben már nem tudok és nem is akarok semmit tenni ez ellen, de végtelenül szomorú vagyok. 18/L
febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!