Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is ennyire gyűlölt iskoláb...

Más is ennyire gyűlölt iskolába járni?

Figyelt kérdés
Gyűlöltem a közeget, a tanárokat is, nagyrészt hülyének néztem mindenkit csak hogy könnyen menjen minden, úgy tettem mintha szerettem volna őket. Tanulni is utáltam bár egész jól teljesítettem bizonyos tantárgyakból, igaz soha nem fogom őket hasznosítani. Ezek a kötelező vallásos ostobaságok miközben nem is egyházi iskola volt..
márc. 5. 23:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Mit gyuloltel annyira? Meleg volt, futottek, vilagitottak rad, ott voltak a haverok, minimalis erofeszitessel odafigyeltel es kesz. Mit lehet ezen gyulolni? A tanarok dolga, hogy tanitsanak, az iskolaban szocializalodsz, kimozdulsz otthonrol, tanulsz par felesleges es sok erdekes dolgot? Mit lehet ezen gyulolni?
márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
1# Az ékezetek meg elmentek nyaralni... 😏😏😏
márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A tanárokat nagyon gyűlöltem, a közeg meg mérgező volt.
márc. 5. 23:24
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Nekem talán 1-2 ember volt, aki miatt érdemes volt bejárni.
márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem meg kb 1, egy speciális iskola volt, nehéz volt átszokni egy sima általános iskola után.
márc. 5. 23:26
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Azt a szintet, hogy kap ételt, meg italt a tanuló és esetleg még fűtenek is hidegben, bár itt már az sem jellemző egy iskolában, a börtön is hozza. Szóval hasra esni ne kelljen már tőle.

Sokkal rosszabb egy iskola, ahol nem érzi jól magát a gyerek, mint később egy munkahely. És az előbbit az utóbbival ellentétben nem lehet otthagyni csak úgy.

márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Én se nagyon szerettem suliba járni, bár én lúzer voltam, sosem tartoztam a népszerűek közé..
márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is gyűlöltem, több középsulit is megjártam, de ugyanaz...

Érdekes, hogy utána az egyetemet nappalin szerettem.

márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Én is utáltam/utálom.
márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
van aki szeret bejárni??
márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!