Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam, mert 18 évesen elszívtam egy szál cigit a suli előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanítási idő után elszívtam egy szál cigarettát az iskola előtt, pénteken, ahol szembe jött velem az osztályfőnököm, matektanárral, akik kérdőre vontak. Ma osztályfőnökin ez volt a téma, és hangsúlyozta, hogy osztályfőnökit add, hiszen tilos cigarettázni, és szánalmasnak tartja, hogy ennyi idősen cigizek már.

Úgy gondolom, felnőtt vagyok, és azt csinálok amit akarok, és ez felháborító, hiszen én vettem, ott szívom el, ahol akarok. Nem ő add nekem vacsorát, hogy megmondja mit csináljak, s mit nem.



márc. 11. 18:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

#11

"Mert Talizni is lehet"



Talizzon a bánat egy cigissel.

márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Szokjál le a cigiről, marha káros és drága is.
márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2%

Ha nem tanítási órák között lógtál ki, hanem már hazaindulás előtt, tehát szabályszerűen tartózkodtál az iskola épületén kívül, akkor csak az lehetett a probléma, hogy közvetlenül a bejárat előtt szívtad... Bár tény, hogy nagy minden lében kanál féle seggfej lehet az ofő is ha ezért osztályfőnökit adott...(hacsaknem korábban már szóltak érte). Gondolom egyébként sem lehetsz a kedvence.

Mit tegyél? Legközelebb távolabb szívjad a cigit az iskolától, szüleidnek pedig tálald úgy, hogy páran kipróbáltuk, nem volt szerencséd, de megígéred és megesküszöl, hogy nem fogsz rászokni. :)

márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
56%

#23


0% mert totálhülyeséget írtál


Kérdező ne cigizz.

márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%

"szüleidnek pedig tálald úgy, hogy páran kipróbáltuk, nem volt szerencséd, de megígéred és megesküszöl, hogy nem fogsz rászokni. :)"


Felnőtt ember beleáll a döntései következményébe

márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
28%

23 vagyok, miért is hülyeség?!

18 évesen cigizhet legálisan, ahol jogszabály nem tiltja.

Az, hogy egészségkárosító, meg "fiatalon nem kéne rászokni", az már más téma, de a kérdés nem erről szól. Ha a kérdezőt ez nem izgatja, akkor cigizhet, gondja a sara...

márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 valaki : ***** válasza:

Én tanár vagyok

Ezért én speciel nem adtam volna ofőit, csak ha iskolaidőben. A suli előtt tényleg tilos, ott a közterületfelügyelő megbírságolhat.

Szerintem nyeld le az osztályfőnökit, ha meg a szüleid nem tudták, csak most, akkor mondd nekik, hogy alkalmanként szoktál cigizni, de nem akarsz rászokni, és az alkalmankéntit is abba akarod hagyni. De aztán tényleg tedd is azt.

márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
92%
megérdemelted
márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
84%

Nyílván ha azt írnád, hogy nagykorúként a belvárosban cigiztél szombaton és ezért kaptál figyelmeztetést, akkor igazat adnék a felháborodásodnak, de az alapján ami történt a tanárodnak adok igazat.


A gimibe 14 és 18 éves ora között jár az ember, néhány helyen 10-11 évesen, ha 8 osztályos.


Attól, hogy te 18 vagy, a 10/14 - 17 éves iskolatársaid "előtt" teszed.


Természetesen aki akar, úgyis cigizni fog, nem te fogod megrontani, de akkoris ott van a másik dolog, hogy milyen képet fest a gimiről, hogy egy tanuló bagózik előtte.


Van nálatok egy szabály, tilos az iskola körzetében dohányozni. Van olyan munkahely ahol tilos a dohányzás. Nekem volt ilyen munkahelyem, nem hagyhattam el a boltot, de a bolt előtt meg nem bagózhattam, mert egy szuvenírbolt volt és lehet valaki nem szívesen meg be olyan helyre szuvenírt venni, ahol az eladó a bolt előtt bagózik. Tehát amikor mondtam a főnökéknek a betanításon, hogy egy kis szünetet szeretnék tartani, mert elmennék cigizni, akor ezt világosan a lelkemre kötötték és onnantól kezdve ki kellett várnom a munkaidő végét, hogy dohányozhassak, hiába voltam akkor már 24 éves.

márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
7%

#14 úgylátom ide is eljött a Tali-s troll.


Folyton Byron Messia - Taliját dobja be mindenhova különböző szövegekkel. Például ilyennel, hogy


"Mert Talizni is lehet"

márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!