Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam, mert 18 évesen elszívtam egy szál cigit a suli előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanítási idő után elszívtam egy szál cigarettát az iskola előtt, pénteken, ahol szembe jött velem az osztályfőnököm, matektanárral, akik kérdőre vontak. Ma osztályfőnökin ez volt a téma, és hangsúlyozta, hogy osztályfőnökit add, hiszen tilos cigarettázni, és szánalmasnak tartja, hogy ennyi idősen cigizek már.

Úgy gondolom, felnőtt vagyok, és azt csinálok amit akarok, és ez felháborító, hiszen én vettem, ott szívom el, ahol akarok. Nem ő add nekem vacsorát, hogy megmondja mit csináljak, s mit nem.



márc. 11. 18:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
12%

Miért kéne bármit is tenned? Kaptál egy intőt, és? Lesz ennek bármi következménye rád nézve? Nem. Akkor meg?

Btw egyházi iskolában jártam, többször kaptam azért beírást, mert random helyeken a városban láttak cigizni a tanarak. Még csak nem is egy kerületben az iskolával, nem, hogy a környékén.

márc. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Portz Elan válasza:
38%
Értenéd, ha nelvtanmoran annyi időt töltöttél volna, mint a dohiba.
márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
52%
Megérdemled+
márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!