Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm piszkál amiatt hogy cukorbeteg vagyok, és néha muszáj kimennem az óráról. Állandóan azzal piszkál hogy királykának érzem magam emiatt, pedig nem is. Meg nem vagyok egyedül! osztályfőnökin nemcsak én köptem be hanem a többiek is, hogy mindent, mindenkit lehülyéz csak saját magát nem. Meg tesi órán hogy jajj de lassú vagy, rád férne egy fogyókúra. pedig ő a lassú én meg sovány vagyok és komolyan fogyjak még, elfogynék.Anya azt mondta hogy rúgjak bele semmi értelme beköpni, mert nem tudna semmit sem tenni az osztályfőnök.Belerúgni nem merek mert leszid a tanár. Írok magamról is. Nem piszkálom max rászólok hogy fejezze már be stb... A fogyókúrással az egyik osztálytársamat is csúfolja.Én nem piszkálok senkit, nem is vagyok szemét, csak őszinte.Előre szólok hogy a "ne foglalkozz be" nem fog bejönni. Meg bármit csinálok állandóan "mit csinálsz hülye gyerek?" meg ilyesmi. Mit csináljak már vele? ja és mindig felbosszant valamivel akkor ezt mondja "jajj felment a cukrod". én 11/L vagyok ő 11/F

2012. dec. 5. 17:17
 1/3 anonim válasza:
A saját unokatestvéred?!
2012. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Anya azt mondta hogy rúgjak bele semmi értelme beköpni, mert nem tudna semmit sem tenni az osztályfőnök.Belerúgni nem merek mert leszid a tanár"

Jól mondja az anyád,rúgd meg,de nem akárhol..használd ki,hogy lány vagy és rúgd tökön(ne aggódj nem mer utána piszkálni,én mindig így intéztem el a problémát,ha a fiúk piszkáltak és ha nem értetek a szép szóból és nem mertek többé szólni+a tanárok nem szidtak le ezért soha).Ne zavarjon,ha leszid a tanár előbb-utóbb úgyis lefog szidni valamiért(minden embert leszidnak a világon valamiért a tanárok).Szóval nyugodtan rúgd tökön,ha azután is piszkál,akkor meg számoljon a következményekkel(újabb tökön rúgás,de szerintem nem mer majd kockáztatni),ha tényleg ennyire nem képes normálisan viselkedni hiába szólsz és a tanár se tud mit tenni vele csak,hogy tud.Néha csak erőszakkal lehet a dolgokat megoldani(sajna)

2012. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 1 igen
2012. dec. 5. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!