Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan valaki, akit...

Van itt olyan valaki, akit bántottak már azért mert jóban volt a tanárával?

Figyelt kérdés
Talán nem a legjobb helyen van a kérdés de kérem hogy aki volt már ilyen helyzetben az írjon nekem.

2013. máj. 20. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura kicsit, amiket írsz, bocsi.

Ő mégis mit köszönhet neked?

Mitől nagyon jó "barátod" egy negyvenéves férfi??


Nem azt mondom, hogy nem lehet jóban lenni, mert dehogynem, sőt! De ez így kicsit túlzásnak hangzik, nem csodálom, ha fura a többieknek...

2013. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Keselyüstök válasza:
Gondolom emiatt még jobban böki a csőrüket a dolog.
2013. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Böki a csőrüket minden....főleg az hogy én nem őket választottam hanem a tanárt. De tudom hogy hosszútávon jól döntöttem.
2013. máj. 20. 21:35
 14/27 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Én nem tudlak megérteni, mert hiába szerettem a tanáraimat és fordulhattam bármikor hozzájuk, azért sose volt baráti viszonyunk, mert a korkülönbség elválasztott. Egy tanár volt, akivel tudtam bármiről is beszélni, de ő nagyon fiatalos volt és engedékeny, őt nagyon csíptem. Rossz társaságban vagy, érett ember nem piszkál ilyen hülyeségekért, mert jóban vagy a tanárral. Bár szerintem csak azért szekálnak, mert te nő vagy, ő meg férfi és néha előfordul ebben a pocsék világban, hogy korodbeli lányok ilyen idős férfiakkal kettyintgetnek.
2013. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát igen...úgy tűnik az ember nem lehet barát, csak felkapaszkodni vágyó r.banc...
2013. máj. 21. 06:00
 16/27 Alaque ***** válasza:
Arra nem válaszoltál, hogy mit köszönhet neked egy negyvenéves pali, az osztályfőnököd. Amúgy meg nem szerencsés tanárokkal bratyizni, pláne, ha ellenkező nemű az illető, már csak azért sem, mert férfi és nő között nem létezik az a romantikus "tiszta barátság", az szexualitás előbb-utóbb felbukkan.
2013. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt köszönheti nekem, hogy bármiben számíthat rám. Mindig ott vagyok Neki ha kellek és fordítva. Egyébként Ő mondta hogy sokkal jön nekem szóval csak Őt idéztem. Szexuális kapcsolat már hogy is alakulna ki? Ő 40, én 17....bőven az apám lehetne.
2013. máj. 21. 08:50
 18/27 Alaque ***** válasza:
Hát pont ez az. Láttunk már éjjeli őrt nappal meghalni... :)
2013. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy nem lesz semmi :) szeretem de nem vonz szexuálisan. És pont emiatt nem lesz semmi.
2013. máj. 21. 09:16
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
A jó tanulók valamilyen szinten mindig kívülállók. A kívülálókat pedig bántják.
2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!