Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kicsit bonyolult helyzet. Mit...

Kicsit bonyolult helyzet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két volt osztálytársammal fogok egy gimibe járni. Az egyik egy lány, akivel összevesztünk a fiún (Azóta sem beszélünk egymással, én ettől függetlenül is utálom. Ez csak egy ok volt, hogy végre otthagyjam a francba...) A másik pedig a fiú, akin összevesztünk.

A lány tetsztt neki nagyon sokág, nem tudom, hogy ez most is így van-e. Karácsony körül kavartak Facebookon, de nem lett belőle semmi. Viszont ezt a lány azóta is tagadja... ha beismerné, talán kibékülnék vele.

A fiú tudja, hogy tetszett/ tetszik még nekem (Minden erőfeszítéssel azon vagyok, hogy elfelejsem, de nem megy). Próbáltam kerülni (mivel egy osztályba jártunk, nem valami sikeresen..), volt hogy hetekig nem beszéltem vele. Néha szoktunk beszélgetni, nem bunkó velem, de sokszor észreveszem, hogy néz. Mikor buli van, és táncolunk, vagy ilyesmi, és odahívják, ahol én is ottvagyok, akkor rögtön elmegy.. Legtöbbször ő kezdeményez beszélegtést. Biztos nem tetszek neki, nem így viselkedik, ha valaki tetszik neki (tudom, mert nyolc évig az osztálytársam volt..). Ezt magamnak sem akarom bebeszélni. De amikor nem beszéltünk, az még ettől is rosszabb volt, láttam, hogy ő is feszültebb. Szerintem szeretné fenntartani a baráti kapcsolatot, úgy nekem is jobb lenne, csak nem tudom, hogy sikerülne-e elfelejteni. Szeptemberben nem fogunk ismerni senkit egymáson kívül, csak jobb lenne beszélgetni vele.. (még sosem került szóba, hogy mi van kettőnk között, nem is fogom szóba hozni)

Hogy viselkedjek velük, ha elkezdődik a suli? Beszéljek velük (inkább a fiúval), vagy hagyjam őket, és keressek új embereket?



2013. jún. 18. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyiss az új osztálytársaid felé, majd az idő mindent megold.
2013. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. :)
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!