Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megkedveltem egy tanáromat...

Megkedveltem egy tanáromat barátilag. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
általános sulis vagyok, jövőre ballagog és nagyon megszerettem a tanàrnőmet (barátilag!!! mellesleg lány vagyok) aki az ofőm. hozzá járok különórára. szerintem ő is kedvel engem, célozgatott rá nem egyszer... ő azt szeretné h ittmaradjak gimibe de én el szeretnék menni.. szerintem közelleb áll hozzám mint a többi diákhoz de nem vagyok benne biztos.. most mit csináljak? szeretném vele tartani a kapcsolatot és hiányozni fog ... megmondjam neki ?? ( ja és amikor én elballagok ő nyugdíjba megy :( )

#baráti kapcsat
2013. júl. 7. 22:31
 1/5 anonim válasza:
szerintem mond el neki.ha te nem szeretnél ott maradni gimibe akkor nem maradj,főleg ha nyugdíjba megy.tedd azt amit a szíved diktál!
2013. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szeptembertől nyugdíjba megy, akkor nem maradhat ott tanítani. Vagyis a kapcsolatotok szempontjából mindegy, hogy Te hova jársz iskolába, hiszen csak azon kívül találkoztok majd, ha találkoztok. Ez ne tartson abban az iskolában, ha a szíved máshova húz.


egy tanár

2013. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor megy nyugdíjba amikor én ballagok vagyis jövőre. nem is tudom mit szeretnék... amikor elkezdődik a tanév én is próbálok majd célozni hogy tartsuk a kapcsolatot . mert ő már elég sokszor mondozt olyanokat h pl hívjam meg az esküvőmre meg eféléket..... ezzel mit akart ? hogy tartsuk a kapcsolatot vagy kedvel?
2013. júl. 8. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel, ha ilyesmiket mondott! :D Bár attól is függ hogyan mondta. :) Ja, és ha te elballagtál, ő pedig nyugdíjba ment, attól még tarthatjátok a kapcsolatot. Kérj egy e-mail címet tőle, mondd, hogy szeretnéd továbbra is tartani vele a kapcsolatot, mert hogy ez fontos neked.. stb.:) Egy próbát megér. Én így tartom a kapcsolatot az egyik volt tanítómmal még általánosból.
2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kedvel, és persze, hogy szívesen tartaná veled a kapcsolatot!

Én is tanár vagyok, és naná, hogy egyik-másik gyerek közelebb áll a szívünkhöz, és örülünk, ha megmarad a kapcsolat. Ez természetes dolog, szimpátiák mindenféle élethelyzetben, minden jellegű kapcsolatban, mindenféle korosztály között kialakulhatnak.


Ja, és én is tartom a kapcsolatot néhány tanárommal általánosból, gimiből, egyetemről egyaránt.


38n

2013. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!