Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy összeszokott osztályba,...

Egy összeszokott osztályba, hogy fogadnak be egy új embert?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van átmenni egy jobb gimnáziumban, viszont félek, hogy nem fogadnának be az új osztálytársaim, nem ismerek onnan senkit. Szerintetek átmenjek? Ilyenkor mennyi idő mire megszeretnek? 16L

2013. aug. 18. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is átmentem egy összeszokott osztályba,nem fogadtak be,pedig nem vagyok olyan foreveralone típus,értsd jóban voltam mindenkivel az előző osztályomban. Nagyon durván függ attól,hogy milyen a társaság,meg persze tőled is. Én szerencsétlenül végeztem,az új suliból alig vannak haverjaim,a régiek viszont kezdenek elfelejteni.
2013. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha a mostani annyira nem rossz akkor maradj ott max. többet tanulsz
2013. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nehez.:/ en altalanos iskolabol mentem at 7. Osztalyba egy masikba. Eloszor nem szerettek, aztan elkezdtek megsimerni/megkedvelni. Es kb. Egy fel ev utan tudtam hozzajuk beilleszkedni, akkor viszont mar imadtak es enis oket most megyunk kozepsuliba, de tartjuk a kapcsolatot es a nyar nagy reszet a volt osztalyommal toltom..

szoval fogalmam sincs mit tennek a helyedben. Mennyire vagy 'nepszeru' a mostani sulidban? Konnyen be tudsz illeszkedni?

2013. aug. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en 11.be kezdtem az uj sulit. nagyon aranyos kozossegbe kerultem es joba vok egy ember kivetelevel mindenkivel :) de mindig erzem azt, hogy en kesobb kerultem oda es sose fogadnak el ugy mintha 9. ota veluk lennek :) tenyleg nagyon jol elvagyunk, de olyan sose lesz. azert erzodik az ujsag. foleg mikor a regi 9-10es tema kerul szoba, hat en csak hallgatni tudok xd de persze mondjak h kar h nem voltam meg akkor veluk es hozzateszik h joh jottem. szoval nem olyan rossz helyzet :) ha ugy erzed atmesz mert jobb lesz, akkor menj ;)
2013. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 16 vagyok, tavaly jött 2 új az osztályunkba. Egy ideig még tartottuk azért a távolságot meg nagyon csak alap dolgokról beszéltünk, ez kb 2-3 hétig tartott, de aztán év végére már teljesen beépültek közénk. Tapasztalat szerint mindig vannak páran akik nyitnak. Ők majd segítenek. Én átmennék. Veszteni nem tudsz mit max nem leszel mindenkivel jóban. Mosolyogj, fontos a pozitív kisugárzás, kezdj el beszélgetni a suliról meg tudj meg minél többet az osztályról és akkor nem lesz baj. Először próbáld felmérni a terepet, hogy kikkel kéne barátkozni.:)
2013. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A mi osztályunk fele minimum 8 éve együtt van, de mindenki befogadó nálunk; egyébként is általában minden osztályban van néhány olyan ember aki az újaknak segít. Mondjuk én kis városban lakom
2013. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... Tizedikes osztályba mész, nem? Ez azt jelenti, hogy egy évet voltak együtt nélküled, és hármat lesznek veled. Biztos, hogy korán be tudsz majd illeszkedni, lesz még mozgás az osztályban, főleg ha jó a gimi, akkor mindig sokan jelentkeznek.

És az újakkal mindig kedvesek szoktak lenni, van, aki még jobban be is illeszkedik utána. Szerintem kár ezen görcsölnöd. És ha megvan a lehetőséged, én megragadnám, mert akár a jövőd múlhat rajta!

U.I.: Megkérdezhetem, hogy melyik gimibe mész? Ha budapesti, hátha még ismerek is onnan valakit. (ha nem akarod kirakni, megírhatnád privátban)

Mellesleg kikeresheted Facebookon az új osztálytársaidat, és írhatsz nekik.

A mi osztályunkba eddig egyszer jött új, félévkor, és akkor mind nagyon izgatottak voltunk, ha felkeresel valakit, biztos nagyon szívesen fog segíteni, és nem kell majd feszengened az első napon se. :)

2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) A 3. válaszolónak: eléggé 'népszerű' vagyok, mindenkivel jóban vagyok, ezért félek ezt feláldozni..:/ 7. válaszolónak: Nem Budapesti gimnázium, hanem Kecskeméti, így is érdekel, h melyik? Igazából a lányoktól félek, mert hozzánk is jött egy új lány régebben, és mi nem örültünk neki annyira:/ Am meg 6osztályos gimnáziumról van szó, tehát 3 évet voltak már együtt, és még 3at lesznek.
2013. aug. 18. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy a csajok nem szeretik, ha jön egy másik csaj, aki esetleg még jó is:))

Erről én is tudnék mesélni, ha gondolod írj privit:)))

2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!