Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kicsit ducin is...

Szerintetek kicsit ducin is beilleszkedhetek az osztályba? (6 osztályos gimi)

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta duci testalkatomk van, nem azt mondom hogy dagadt vagyok... Elsőben még ez nem jelentett gondot mert kicsik voltunk, akkor nem volt olyan fontos az, hogy ki hogy néz ki, és mivel kicsiként barátokat szereztem ez nem volt gond az utolsó 1-2 évben amikor ez már számított.

Most viszont 6 osztályos gimibe megyek, és a 12-13 éves lányoknál azért ez számít. Így is fogok tudni barátokat szerezni? Vagy aki nem kisujj vastagságú az ki lessz közösítve?


Előre is köszi :) (Eötvös József Gimnáziumba megyek)


2013. júl. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen emberekkel kerülsz össze, meg hogy mennyire vagy duci
2013. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd el magad. Ha ez megvan, mindenki más is el fog fogadni.
2013. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: nem nagyon vagyok duci szóval farmerban pólóban (hogy ha olyan fazont veszek fel) egész vékonynak látszok, de fürdőruhában már nem annyira (és a gólya táborban lesz fürdés)

2.: köszi, de tudod, könnyű azt mondani :-/

2013. júl. 17. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az egyik legnépszerűbb lány az osztályban 170 centi, és 81-82 kiló körül van (szóval tényleg van rajta mit fogni). Viszont akkora a szája, olyan magabiztos, hogy vonzza maga köré az embereket. Te is légy bátor, add önmagad, sikerülni fog:)
2013. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy csaj az osztályunkba. Olyan 160 cm magas lehet és szerintem van 65-70 kiló is. De majdnem minden srác oda van érte. Bevallom nekem is nagyon tetszik. Lehet kicsit husika, de az arca gyönyörű. Állandóan mosolyog, vidám, és hatalmas humora van. Nem nyafog mint a lányok többsége, nincs 1 kiló vakolat az arcán, mindig olyan jó illata van, olyan vagány.. Szalagavatón is ő volt az egyik lány akit mindannyian kértük hogy legyen a párunk..

Pár plázacica csajokon kívül még a többi csaj is bírta, mert nem egy sz*rkeverő típus.

Szóval ha a természeted jó, ha van benned valami egyedi akkor lehet akár 90 kilós is, nem lesz gondod..

Sajnos a sulinak vége lett, és ritkán látom, de azt tudom hogyha bármikor üzenne hogy velem akarna járni,1 percig sem gondolkodnék.. Rohannék hozzá-

20/F

2013. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú hát köszi uccsó kettő, ez azért bíztató :) (Mentek a zöld kezek)
2013. júl. 17. 19:34
 7/9 anonim válasza:
Én nem duci vagyok, hanem kövér. Gimibe járok. Nagyon féltem hogy ki leszek közösítve..De nagyon pozitív csalódás ért. :) Persze vannak kényes pi**ák a suliba akik lenézik az olyanokat mint én, de sok barátot találtam. Fiú barátokat is! Megkérdeztem egyszer az egyik fiú barátomat, hogy miért szeret, és azt mondta hogy egy ilyen lányt, aki mindig mosolyog és ilyen aranyos meg vicces azt nem lehet nem szeretni! :) Szóval állj pozitívan a dolgokhoz! Aki bánt azzal ne törődj. Mosolyogj mindig és add önmagad.:) Akkor nem lesz baj.
2013. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nincs sok önbizalmad. Figyu! Van még 1,5 hónap, addig próbálj fogyni pár kilót, nem kell sokat. Attól picit jobban is fogsz kinézni és az önbecsülésednek is nagyon jót fog majd tenni.
2013. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Mentek a zöld kezek.
2013. júl. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!