Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem adtak annak esélyt...

Miért nem adtak annak esélyt aki akart javítani és miért adtak annak akit nem érdekelt a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulinkba aki 7 tantárgyból bukott kb. van 3 barátnője akivel cigizik, iszik, drogozik (suliba, suliba menet). A tanárok adtak neki esélyt (elég sokat) de ő nem tanult és elkezdett hisztizni, sírni. Amikor még mindig volt esélye elment kirándulni és év végéig nem is jött vissza a suliba, a tanárok felhívták a szüleit érdeklődtek, hogy hol van javít-e? De nem inkább elment kirándulni. Az egyik barátnője is megbukott 1 tantárgyból és ő akart is 100x megkérdezte a tanítót, hogy javíthat-e de a tanító ő neki nem adott esélyt.

Miért nem adtak annak esélyt aki akart javítani és miért adtak annak akit nem érdekelt a dolog?


2013. aug. 22. 01:08
 1/6 anonim válasza:

Hogy érted, hogy nem adott esélyt? Pótvizsgáznia mindenkinek szabad. :) Egyébként ha meg van 20 egyese, akkor egy év végi ötös semmit nem javít, ezt a tanár is tudja, bár meg kellett volna kérdezni, hogy miért nem javíthat, biztos válaszolt volna...


Tanár válogatja, hogy milyen keretek között biztosít lehetőséget a javításra, van aki csak a pótvizsgában hisz, hiszen ez az egész anyagot lefedi. Amúgy meg nem, mindegy, hogy év közben, vagy augusztus végén felel az egész éves anyagból? Még több ideje is van tanulni, persze én is jobban örülnék egy lehetőségnek a bukás helyett, de nem dőlnék a kardomba, ha ez elkerülhetetlen.

2013. aug. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha ez nem jöhet létre*


~ össze-vissza beszélek, bocsánat :D

2013. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy érintett a témában, akkor inkább olyan barátnőket keress, akik normálisak, tanulnak, és nem a rossz végletet képviselik.

Ha érintett vagy, gondolom, te vagy az "egyik barátnő", akkor kapd össze magad, és kerüld ezt a társaságot!

Nyilván nem jók a jegyedeit, mert különben nem buktatnának!


Inkább tanulj, ha nem akarsz 17 évesen egy roma családban anya lenni, VAZZE!!!!!!!

2013. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó dehogy vagyok én az egyik barátnő (isten ments). Első a pótvizsga előtti esélyre godolok, amúgy mind a kettő kb. egyformán tanul csak az egyiknek több 1es "csúszott be". Össze-vissza voltak jegyeik mindenféle. Aki csak egy tantárgyból bukott az meg is kérdezte, sőt órákról is elkéredzkedett a tanárhoz, hogy javíthasson de a tanító nem engedte. Nem az egész anyagot kell megtanulni hanem 3–4anyagot. Pótvizsgán meg nem tudom, még nem voltam.
2013. aug. 22. 02:15
 5/6 anonim ***** válasza:

alapból ha mind a 4-en drogoznak még suliba is, le kell buktatni őket és kirúgatni


lány létükre értelmesebbek lehetnének, főleg ha nem romák

2013. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát szerintem is ez a legjobb ötlet nem is látnám őket.
2013. aug. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!