Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Féllek a sulitol! Valaki...

Féllek a sulitol! Valaki esetleg nem írna rám?

Figyelt kérdés
Nagyon féllek a sulitol és a közelgő holnapi naptól.Már aludni sem tudok.Nincsenek jo emlékeim a sulival kapcsolatban.Nagyon féllek ,hogy mi lesz.Kiközösítettek,csúfoltak,belém rúgtak megvertek stb..Valaki nem írna rám ,akivel ilyesmi törént vagy valami adna pár jo tanácsot stb...Nagyon fontos lenne! :(

2013. szept. 1. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

velem is ezek történtek. néhány tanács:


1: verd szét a pofáját a nagypofájú trógereknek.

2013. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Feljunk egyutt.

Ram nyugodtan irhatsz, velem is tortentek ilyenek, meg korhazban is voltam.

2013. szept. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, beszéljenek az osztályfőnökkel, ezt nem lehet annyiban hagyni.
2013. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 schocko ***** válasza:
38%

"írna rám" -tetováltatni akarsz?

Írna nekem-talán...

2013. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fa : csont válasza:
89%
hat vagy csicska leszel vagy köcsög ... vagy össze fogsz másokkal min 3 legyetek úgy jobban kibeszélitek magatokból a fájdalmat....
2013. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

gondolom ezt a kérdést is te írtad ki..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..



írta ott valaki h "Kezdj el edzeni. Fél év múlva verd szét őket mind."-- én is ezt tanácsolom

2013. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.. 10 es leszek, te hanyadikos leszel?

Tanácsokkal nem tudok szolgálni, de esetleg beszélgethetnénk, ha van kedved.

2013. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet? Egyébként ha akarsz rám írhatsz velem is voltak hasonló gondok..! szerencsére már végzős vagyok :)

18/L

2013. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki beszól, annak szolj vissza, aki piszkál, azt piszkáld te is, köcsög ne legyél, beszélj mindenkivel legalább 1-2 mondatot az osztálybol, ismerjenek meg téged.
2013. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen altalanosban 5-ben a 7-esek piszkaltak. en elkezdtem jarni thai box edzesekre majd mikor 6-os lettem ök 8-osok akkor mar nem piszkaltak es telen nem ök rugdostok hanem en öket :D...es most mentem 10-be es itt is ki birok allni magamert es igy mivel hatarozott lettem ezert rengeteg a baratom. ja azt kihagytam h 5-ben kicsit gyenge kis csendes fiucska voltam es ez mara megvaltozott szoval szerintem a kuzdosport tokeletes erre ja es azzal h oda kezdtem jarni rengeteg sikerelmenyem is lett :D
2013. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!