Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan beszéljem ki magamat...

Hogyan beszéljem ki magamat ebből? 15/fiú

Figyelt kérdés

Egy lány dohányt akart nekem adni,de nem fogadtam el,mert hipochonder vagyok és a közelében is rosszul voltam mert féllek,hogy valamit beszippantok ez által.

Nagyon cikinek tartom és alapból kerülőm a szenvedély betegségeket nem szeretném azt se,hogy azt gondolja rólam hogy rossz vagyok az ágyban.Meg azt se hogy megtudja hogy hipochonder vagyok.



2013. szept. 9. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha annyit mondasz, hogy undorodsz a ciginek még a szagától is és nem szeretnél rászokni.
2013. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
ne akarj megfelelni. azért mert más szeret dohányozni, neked nem kell szeretni. és nem kell magyarázkodni, ha nem szeretsz. ha pl valaki megkínál mákostésztával, sem állsz neki sztorit gyártani, hogy miért nem kérsz. hanem megmondod, hogy nem kérsz. és esetleg, ha ebből nem jött rá miért nem kérsz, akkor hozzáteszed, hogy nem kedvelem.
2013. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez aztán semmi magyarázatra nem szorul. Különösen manapság, amikor küzdenek a dohányzás ellen.

Azt nem értem, hogy hoztad összefüggésbe a testi megfelelésedet ezzel az esettel. Azt hiszem, ott is inkább a fertőzéstől félsz, a pszichés betegséged kapcsán.

2013. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"...mert hipochonder vagyok és a közelében is rosszul voltam...." Ez a lányra, vagy a dohányra értendö?
2013. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dohányra,mert féltem,hogy elkapok valami betegséget.
2013. szept. 9. 18:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi feltűnő, de kezd nyílt titokká válni,hogy hipochonder vagyok.
2013. szept. 11. 15:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Igyekezz elfogadni önmagad. Nem minden részünket könnyű elfogadni magunkban, de célszerű mind többet. A hipochondria nem feltétlen ciki.
2013. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem úgy állj a hipochondriádhoz, hogy egyrészt ne szégyelld, de ugyanakkor tud, hogy ez egy probléma, amivel vagy együtt kell élned, vagy túl kell jutnod rajta.


ha valakivel úgy beszélsz erről, hogy neked ez problémád, amin dolgozol és nehéz, akkor szerintem általában megértő lesz, mint gúnyos.


ja és humor segít. ha mások nevetnek ezen nevess te is. mert azért tény, hogy van benne valami vicces is.

2013. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

,,Nagyon cikinek tartom és alapból kerülőm a szenvedély betegségeket nem szeretném azt se,hogy azt gondolja rólam hogy rossz vagyok az ágyban."


Mióta divat 15 évesen a szex?

2013. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de követni akarom ;)
2013. szept. 16. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!