Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközösítenek az osztálytársai...

Kiközösítenek az osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és gyógytesire kell járnom gerincferdülés miatt (nem azért mert nem mozgok semmit, hanem baleset miatt ágyhozkötött voltam, amikor nőttem és nem fejlődött rendesen a gerincem)emiatt az osztálytársaim kötekednek, szekálnak állandóan.Az osztályból 3-an járunk gyógytesire 2 lány meg én.Azt mondják, hogy b*zi vagyok , meg kislány meg hasonlók.Eddig nem nagyon érdekelt, de már év eleje óta ez megy és kicsit idegesítő már.A másik amiért szekálnak, mert ugye a két lánnyal akivel gyógytesire járok, megismerkedtem azoknak a barátaival is akik főleg lányok (van 3-4 fiú is), és általában velük lógok..Nem ott járok suliba ahol lakom, itthon vannak igaz haverok akik mindenben mellettem vannak, de velük suli miatt csak hétvégéken találkozok.Hét nagy részét viszont osztályommal töltöm együtt és napi 7órában szekálást hallgatom egy héten keresztül.Olyan nagy gond lenne, hogy gyógytesire járok, vagy hogy jól kijövök a lányokkal?

2013. szept. 23. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Az öltözködésem egyáltalán nem b*zis..Semmi rózsaszín csőgatya, meg V nyakú póló.Rocker vagyok úgy is öltözködök
2013. szept. 23. 17:51
 2/7 acelsziv ***** válasza:

A legjobb módja kiütni az ilyen szekálást, ha kérdezel és kérdezel.

pl: Mégis miből gondolod, hogy b*zi vagyok?

Miért lenne ciki, ha lányok a barátaim?


Jó eséllyel nem fog tudni értelmes választ adni. Ekkor mordulj rá, hogy k**va gyorsan fejtse ki a dolgot, vagy kőkeményen kussoljon a jövőben és csak akkor szólaljon meg, ha értelmes mondanivalója van.

2013. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Három részből áll a szekálásod. Első hogy ugrassz rá, érzékelik hogy téged sért. Másik hogy pozicióban vagy a lányoknál amire ők is vágynak. Harmadik hogy kilógsz a a szociális sorukból azáltal hogy egy másik brigáddal jársz össze nem velük, ez is irritálja őket.


Mondhatnám hogy mivel zárhatnád rövidre a dolgot, de én könnyen ugrálok mert anno nekem valaki beszólt ilyet bezártam a szekrénybe és slussz, dehát én olyan pozicióban voltam. Feltehetőleg én voltam az anno aki azt csinálta másokkal mint amit most veled ők. Szóval ez neked minden bizonnyal rossz tanács lenne, mert ha ezt meg tudnád csinálni akkor nem is került volna ide a kérdésed.


Azonnal megoldódna a helyzeted ha szert tenné legy barátnőre. Ez nem menne?

2013. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szekrénybezárásos dolog, vagy más agresszívabb lerendezés menne nekem is, harcművészetet tanulok, és nem vagyok olyan cingár sem, de már meguntam hogy verekedjek.Régi suliban is kötekedtek, és volt hogy sokszor lekevertem 1-2 sallert vagy még többet, de miután láttam, hogy nem használ leálltam vele.

Hogyan oldódna meg a dolog ha lenne egy barátnőm?

2013. szept. 23. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nem használt? Valakinek szétütöd az etetőjét és másnap megint elédáll mert akar még? Elég buta lehet.

Ha van barátnőd - aki fel is vállal - akkor nem vagy ratyi, másrészt egyből egy magasabb fokán állsz a szociális lépcsőnek.

2013. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen szó szerint úgy volt ahogy mondtad.Volt olyan a srácnak még mindig ottvolt a monokli a szeme alatt de tovább folytatta.

Így már értem a barátnős részt kösz a magyarázatot ;)

2013. szept. 23. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kell szarni az ilyen primitív létformákat, sokkal több vagy Te ezeknél.
2013. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!