Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek, ha muszlima...

Ti mit tennétek, ha muszlima osztálytársatok lenne (gimnáziumban)?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulnátok hozzá? Beszólnátok neki a kendő miatt? Barátkoznátok vele?

2013. dec. 18. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A kendő olyan magánügy, mint a kereszt a nyakláncon. Engem nem zavarna és beszólni semmiképp nem szólnék be miatta. Az jobb lenne, ha kiraknád a feneked meg a melled ahogy egyes lányok?

A barátkozás meg az illető személyiségétől függ. Ha szimpatikus, akkor barátkoznék vele, ha nem, akkor nem érdekelne, de ennek semmi köze a fejkendőhöz.

2013. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletesen igaza van az utolsonak. nem a vallas/borszin alapjan kell megitelni az embereket hanem a viselkedes alapjan. mennyire undorito gyoker az aki beszol egy fejkendo miatt. ennyi erovel a full capes swagoknak miert nem szolnak be? annak aztan semmi ertelme nincs csak divatbol hordjak de te a vallasod miatt. Az ertelmes emberek nem fognak beszologatni, a bunkokat meg szard el:)
2013. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meg kell nézni, hogy hova mész. Egyik osztálytársamnak azért szóltak be, mert keresztet hord, holott elvileg az egész osztály keresztény neveltetésu. Tehát egy muzulmánnak még rosszabb lenne. Megjegyzem, hogy egyébként elég jó híru gimnázium volt az is.

Szerintem olyan sulit keress, ahol nem lennél egyedul a vallásoddal.

2013. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó válaszolónak: Sajnos én egy kisvárosban élek, és ott csak egy gimi van, és csak oda tudok menni. Szóval nincs választási lehetőségem.

2013. dec. 28. 22:06
 15/15 anonim válasza:
92%
Én igazából az a fajta vagyok akit erdekelnek mások szokásai mivel erről a hitről nem sokat tudok ezért biztos beszélgetnék veled :)
2014. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!