Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Csak szerintem...

Mit csináljak? Csak szerintem nem gondolta át a tanár ezt a feladatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h most van egy elég idióta angoltanárom,aki most jött,össze-vissza magyaráz,nem lehet semmit érteni órán.Meg eddig vmilyen gimiben tanított.És most azt a feladatot adta,hogy párban kell egy projecktet órára csinálni.De sztem nem gondolta át,mert az iskola egy amolyan "központ",mert errefelé sok kis falu van,tehát innen-onnan járnak be.Én is bejárok,és elég messziről(40 perces buszozás,iskolaidőben csak 30,de most a szünet alatt kerülővel mennek a buszok),és a tanár mondta,hogy ez nem olyan feladat,hogy "választok párt,az iskolában meg elkészítjük a projecktet",hanem olyan,hogy át kell menni egymáshoz,mert ő erre a projecktra 3 jegyet fog adni. Én jeleztem neki ezt előre,de ő azt válaszolgatta,hogy "ha nagyon akarom,akkor meg tom oldani".Mondjuk ha nem értünk vmit,akkor meg azt mondja,hogy "de szerintem ezt lehet érteni".Mit tegyek?Nem akarok 1-est adni.Főleg nem 3-mat...Meg csinálnám egyedül,de azt mondta,hogy úgy nem lehet,mert így akarja leszűrni mennyire jó a közösség.Mihez kezdjek?

2013. dec. 28. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nem tudod megoldani? Van millió lehetőséged rá (facebook, skype, viber stb). Mindenhol van kép és hang anyag amit átudsz küldeni a másiknak.
2013. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a gáz,hogy én nem vok fent Facebookon.Twitteren meg nincs fent senki,se Skypeon.Arra én is gondoltam,hogy interneten keresztül oldom meg,de nem találtam senkit.Vagyis egyik csoportársammal tartom a kapcsolatot,de neki már van párja

:( A barátnőim meg németre járnak

2013. dec. 28. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy még párod sincs? Akkor ez tényleg egy át nem gondolt feladat...
2013. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tanár döntsük el ki legyen a párunk.
2013. dec. 28. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
De e-mail címe mindenkinek van. Megbeszélitek, felosztjátok a munkát és kész. Miután végeztetek összehangoljátok.
2013. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tom senkinek az e-mail címét :(((( De az ötlet nem rossz.
2013. dec. 28. 14:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor felhívsz valakit, aki megkérdezi neked és elküldi.
2013. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oks. :) ez még talán bejöhet...Nézelődök az online telefonkönyvben
2013. dec. 28. 14:48
 9/13 A kérdező kommentje:
akiket felhívtam már van párjuk.. :(
2013. dec. 28. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:
De körbe tudnak érdeklődni kinek nincs.
2013. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!