Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Csak szerintem...

Mit csináljak? Csak szerintem nem gondolta át a tanár ezt a feladatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h most van egy elég idióta angoltanárom,aki most jött,össze-vissza magyaráz,nem lehet semmit érteni órán.Meg eddig vmilyen gimiben tanított.És most azt a feladatot adta,hogy párban kell egy projecktet órára csinálni.De sztem nem gondolta át,mert az iskola egy amolyan "központ",mert errefelé sok kis falu van,tehát innen-onnan járnak be.Én is bejárok,és elég messziről(40 perces buszozás,iskolaidőben csak 30,de most a szünet alatt kerülővel mennek a buszok),és a tanár mondta,hogy ez nem olyan feladat,hogy "választok párt,az iskolában meg elkészítjük a projecktet",hanem olyan,hogy át kell menni egymáshoz,mert ő erre a projecktra 3 jegyet fog adni. Én jeleztem neki ezt előre,de ő azt válaszolgatta,hogy "ha nagyon akarom,akkor meg tom oldani".Mondjuk ha nem értünk vmit,akkor meg azt mondja,hogy "de szerintem ezt lehet érteni".Mit tegyek?Nem akarok 1-est adni.Főleg nem 3-mat...Meg csinálnám egyedül,de azt mondta,hogy úgy nem lehet,mert így akarja leszűrni mennyire jó a közösség.Mihez kezdjek?

2013. dec. 28. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fú,hátt:S:S .. Elég rossz ez így, de végülis elmondhatod neki, hogy nem találtál párt, és akkor beadhatod azt amit csináltál, szal sztem ha tényleg dolgoztál vele, egyest nem adhat, és szerintem se gondolta át. Ezt még ott órán meg kellett volna beszélni, hogy ki legyen kivel.
2013. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
VAN PÁROM!!!!! Neten keresztül megcsináljuk!
2013. dec. 28. 21:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor jó!!:)
2013. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!