Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok erről és ami...

Ti mit gondoltok erről és ami a legfontosabb, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, imádtam egész idáig járni a suliba, de sajnos rosszban lettem az osztályommal és az osztályfőnökömmel is. Az osztályfőnököt megbántottam, de ezerszer bocsánatot kértem, próbáltam jóvá tenni és nem hagyja, ráadásul kitalált rólam mindenfélét és ellenem uszította az osztályt. ( azért nem világot rengető rosszat tettem ám...) Sokáig tűrtem, mondván hogy jogos, mert úgy is éreztem, de már elég volt. Két iskolaválasztási lehetőségem van, abból az egyikbe nem biztos hogy átvesznek, mert a reál tárgyakból nem jók a jegyeim, ez pedig egy színvonalas iskola, a másik iskola pedig azzal jár, hogy abba kellene hagynom az olaszt, amit imádok, mert ott nincs...:( Tényleg nem bírom már tovább. Mindennap látni azokat az embereket, akik szorosan hozzám tartoztak, rengeteg közös buli van a hátunk mögött és most alig szólnak hozzám, azt is úgy, hogy muszájból...imádom az olaszt, de képes lennék abbahagyni. Még két és fél évem van hátra...a kategóriáért bocsi, de ezt olvassátok nagyon sokan :) B.U.É.K. :))
2013. dec. 31. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én ezt nem hiszem el.
2013. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2013. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!