Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem akarom hogy egy iskolat...

Ha nem akarom hogy egy iskolatársam osztálytársam legyen középsuliba mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy iskolatársam aki uygan arra jelentkezett mint én és fel is vették. de ő olyan hogy nem fogja bírni az iskolát mert nagyon erős csak azért vették fel mert nem volt elég diák így is őt vették fel utoljára. mindenki aztmondja hogy nem fogja bírni és ráadásul kibírhatatlan, és szépen fogalmazva idegbeteg. Van valakinek ötlete mit csináljak?

Normális válaszokat várok aki bunkó kérem nem írjon.



2012. júl. 28. 17:21
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy bármit tudnál tenni, ha egy osztályba raktak, akkor így jártál, max átkérheted magad másikba. S nehogy azt hidd, hogy kibukik, onnantól fogva, hogy bekerült, a legbutábbat is átrugdalják (üzenet egy erős suliból:)
2012. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( kár. Azért köszönöm a válaszod!:)
2012. júl. 28. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:

"legbutábbat is átrugdalják"


azért ez elég nagy hülyeség. érettségin szokott ez lenni, de addig még van 4 évetek. simán ki tud bukni. egy középkategóriás suliba jártam, de nálunk nem okozott problémát megbuktatni egy diákot (pótvizsga se lehetséges, eltanácsolják, így nem lehet nálunk osztályt ismételni sem). érettségin is buktattak meg embert.


szval ha tényleg annyira h.lye akk ki fog bukni, de mást nem tehetsz csak vársz.

2012. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk azért segítették a diákot, de a menthetetleneket megbuktatták, aztán pótvizsga...

Amúgy meg nem kell ítélkezni...utoljára került be, és akkor mivan??!

Engem nem is vettek fel arra a szakra ahová menni akartam de bementünk és átiratkoztunk matekra... aztán meg 9-10 ben 2 es voltam majd onnantól négyes, csináltam egy előrehozottat,aztán meg egy emelt matekot ami 5 ös lett...Szóval nem jelent semmit...

És nálunk volt egy rendes osztálytársam aki meg olyan bunkó lett....az emberek változnak...és nem csak 2 en lesztek hanem több mint 30 an....ha nem szereted ne legyél vele, ennyi...

2012. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most nem tudom miért kell bunkózni, ha ismernéd megértenéd, pszihológus is járt elég sokáig ideg miatti okokból.
2012. júl. 28. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg beteg... Akkor végképp nincs jogod ítélkezni...Meg majd terjeszted róla hogy a régi suliba milyen idióta volt szegény gyerek meg magányos lesz...

Tudom hogy szr de ez van...Nekem volt egy autista osztálytársam, hidd el, az rosszabb de senki egy szót nem szólt érte...

Pedig az órán fogta magát felállt és sétált körbe körbe... Vagy ha felszólították nem a kérdésre adott választ és 20 percig beszélt a semmiről...de ő is EMBER! Voltak jó dolgai, lehetett vele is beszélgetni, bár ő nem mindig akart akkor nem...

Nem bunkózok... csak ne ítélkezz te sem , mert akkor mások is ítélkezni fognak rólad (lásd: most én.)

2012. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyi erővel a simán bunkó emberekről se lehet ítélkezni? akik ott kötnek beléd ahol csak tudnak, hisz ők is emberek, és joguk van hozzá, és ettől még ők is jó emberek...ugyanmár.
2012. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan.. ha szimplán elfoglalom a helyét vagy véletlen odaűlök rámborítjka az asztalt.. vagy volt olyan h egy szobába voltunk 5 en 4 lányak volt pasia csak neki nem és kitiltott moindenkit a szobából.
2012. júl. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!