Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet az oka, hogy utál? :- (

Mi lehet az oka, hogy utál? :- (

Figyelt kérdés

Van az egyetemen egy fiatal tanár,egy 8 fős szemináriumot tart. Nagyon kedveli mindenki, tényleg tök rendes,segítőkész, türelmes. Mindenkivel nagyon kedves, sokat beszélget a hallgatókkal, engem viszont utál...Mindenki másnak a szemébe néz, mikor beszélnek,rám max. 1-1 pillanatra néz,mikor hozzám beszél,aztán az asztalt nézi...Meg a csoporttársaimmal mintha felszabadultabb lenne.Velem sem bunkó,sőt,nagyon kedvesen válaszol mindenre,csak így kerüli a tekintetem...Nem tudom miért nem bír,mindig udvarias voltam bele,de nem nyalizós,minden feladatot korrektül megcsináltam,de azért nem viselkedtem hülye stréberként...Nem értem. Lehet a kisugárzásom irritálja?

Most biztos sokan úgy gobdolják,hogy túllihegem,de bánt a dolog,mert kedvelem,szimpatikus (nem mint férfi,hanem mint tanár) és bánt a viselkedése.


22/L


2014. márc. 28. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerelmes beléd. De az is lehet, hogy az anyukáddal jár titokban, és kellemetlen neki a szituáció.. sok más oka is lehet még... persze az is lehet, hogy utál, de ezek mind csak találgatások.
2014. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!