Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan oldanátok meg a...

Manó1235 kérdése:

Ti hogyan oldanátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult és összetett problémám van. Megpróbálom leírni érthetően. 2 éves érettségin vagyok 20/L a barátom egyben az oszt. társam is. Az osztály nagy része utál minket ( a legjobb barátnőmmel ( ő is oszt. társunk)) való össze veszés végett, mivel őt többen pártolták így én lettem a kirekesztett meg a barátom) Nem szeretek bejárni, mert áh annyira rossz ez a légkör, próbáltam tenni ellene.. de 2en kevesek vagyunk 25 ember "meggyőzésére" hogy hé mi is itt vagyunk a társaság része, leszarják így mi is őket. Viszont a sok hiányzásommal is baj van ezt a hetet is "ellógtam" egy napról van igazolásom.. és eddig is leigazolt mindent a tanár, bár eddig nem említettem neki ezt a gázos helyzetet az osztálytársakkal. Mostanában még 1 baj is megjelent, szorongok... remegek, nem kapok levegőt, erősen ver a szívem, vannak ilyen roham szerűségeim amikor hirtelen idegbeteg leszek kb és ütök vágok, kék zöld a kezem most is..mert annyira feszült vagyok már.. nem tudok koncentrálni.. és ez mind az idegeskedés miatt van. Itthon hiába mondom a szüleimnek, úgy vannak vele hogy felnőtt vagyok oldjam meg magamnak.. hétfőn elmegyek a házi orvosomhoz. De visszamenőleg tuti nem lesz igazolásom, ráadásul barátom is itthon maradt velem mert félt egyedül hagyni engem, ráment ez az egész már a tanulmányaimra is.. matekból már nem érettségizhetek, a szüleimnek még említeni sem mertem. Barátomról leperegnek a sértegetések és próbál védeni de engem nagyon megvisel.. ez az ok nélküli csesztetés.. "össze vesztél vele? akkor már nem is bírunk" kb ez megy... félek ha megemlítem a tanárnak nem fogja elhinni... igen és jön a kérdés hogy miért nem váltottam osztályt.. inkább fél év után élesedett ki ez az egész helyzet. Beszélni róla nem tudok senkivel csak barátommal, barátaim mind az osztályban "voltak". Már kibírom fél lábon is április 30,-áig úgy is közbe jön a szünet hála az égnek..csak ezt a hetet kéne elsimítani. Nagyon reménytelen vagyok... szégyellem magam rohadtul, sosem lógtam ezelőtt. Mit tanácsoltok?

2014. ápr. 12. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha én normálisan viselkednék és közben az egész világ utálna sem érdekelne. Nem értem miért fújod fel ennyire ezt a dolgot.
2014. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért mert nem először fordul elő velem.. a másik sulimban is ez volt csak ott odáig fajult h terrorizáltak az oszt. társaim
2014. ápr. 12. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokmindenről hallgatsz a témában én persze megértem ezt, de információ nélkül nem lehet tanácsot sem adni...
2014. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mégis van 1 tanácsom, keresd fel egy közeli ismerősöd akivel meg tudod beszélni ezt a témát őszintén és nyíltan.
2014. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!