Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehez? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehez? Hogyan oldanátok meg az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A pasimtól pár napja kaptam egy karkötőt.És ma mondta el azt hogy lopta.:/
2013. aug. 5. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Epic :D


Én nem örülnék neki,nem kéne.

2013. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tutira hozzávágnám, hogy adja, akinek akarja, de nekem nem kell lopott cucc. Ha még szépen meg is köszönöd neki, akkor csak a lovat adod alá. Értesd meg vele, hogy inkább nem kell ajándék, de semmi szükség rá, hogy ilyen hülyeséggel bajba keverje magát. Egyébként gratulálok hozzá, nekem biztos nem kéne ilyen srác

19/L

2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21:08 hát harakszok is rá amiért lop mert szégyent hoz a szülei és a testvérei fejére mert azok nem lopnak.De ő is csak néha de néha se kéne lopnia.
2013. aug. 5. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága, a kérdésedből messze érződik, hogy baromira zavar. Ne fogadd el semmiképp!!! Bűntudatod lesz majd tőle, hogy te cipeled a súlyát.

Mellesleg: A srác nem csak tolvaj, de hülye is. Most legyen bármilyen módon szerzett ajándék is, soha nem illik elmondani BÁRKINEK, mennyiért vettük, honnan van stb. (főleg egy nőnek nem), mert ALAPBÓL bunkóság. Mit várt? Tapsolni fogsz örömödbe és sok nyelves puszival megdicséred?

Dobjad a srácot is, mert ez csak a kezdet. A vér nem válik vízzé.

26 F

2013. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:22 direkt mondta el hogy lopta
2013. aug. 5. 21:53
 6/6 anonim válasza:

1.Milyen állat már az aki Lopott ajándèkot ad a barátnõjènek.

(Elnézèst a kifejezèsèrt)

Nem volt kèpest Csinálni,Kèszìteni(Venni) valamit 1 szerettènek?inkább lopott.Szánalom

2.Ez a te döntèsed, Csináld azt amit a szìved diktál,Amit a szíved èrez.

UI.:Bocsánat a kèsõi válaszèrt.

2013. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!