Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez nagy baj? El fognak ítélni...

Ez nagy baj? El fognak ítélni ezért?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új iskolába megyek..

Katolikus iskola,a hittan kötelező tantárgy,mivel párszor már voltam bent,tudom,hogy az egész suli tele van képekkel Jézusról,szentekről,feszületekkel..

Eléggé "metálos" vagyok külsőleg/belsőleg hosszú hajam van,zenekaros cuccok,oldallánc,ékszerek,sötét felsők,szóval piercing,tetkó ilyesmi nincs .. XD

Azt mondta unokatesóm(ő is ide járt),hogy az osztálytársát állandóan szívatták,feleltették,a tanárok lenézőek voltak vele,pedig erős 3-as 4-es volt az átlaga,a magatartásával sem volt semmi gond,csak az volt a bajuk,hogy rockzenét hallgatott,és olyan pólókban járt..De most komolyan.. egy Metallica pólót már sátánistának tartottak..Nem nagyon érdekel,ha velem is ezt csinálják,el kell beszélgetnem az igazgatóval,vagy átíratkozok..nincs bent ilyesmiről semmi az iskolai szabályzatban :P Vélemény??



2014. máj. 3. 23:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
0:44es,ezért tettem fel a kérdést,már meséltek ismerőseim a suliról,de ezt az "apró" információt elfelejtették közölni,és én későn jöttem rá,hogy ott ez van.. Mindegy,ha semmikép nem jön össze,majd kiiratkozok,de most már beiratkozni sincs kedvem..
2014. máj. 4. 01:01
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Sok sikert kívánok! És addig,amíg nincs piercing meg ilyenek,csak egy póló,nem jogos,ha lenéznek. (1. vagyok megint) ZÚZZUUK!
2014. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Én be se iratkoznék a helyedbe. Hívő vagyok egyébként, de komolyan mondom, ha nyugtot akarsz magadnak inkább másik suliba menjél.
2014. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyházi rock zenét hallottál már?

Neked lightos lenne.

Alapítsál rendes metál bandát.

2014. máj. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14: van egyházi rockzene. Pl. Pajor Tamás személyében. A NO együttes is ilyen volt, Szataival. Abba egyébként Edda tag is volt vki, már meg nem mondom ki is. De római katolikusoknál ilyesmit erősen kétlem, hogy csinálhatna a kérdező zenei ágazaton belül, ők ahhoz túlságosan feszesek.
2014. máj. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Lemaradt, pedig ezt is írni akartam az előzőhöz...káromkodni persze dalszövegben egyik verzióba se káromkodtak, ha ilyen téren írtad, hogy lightos, úgy okés.
2014. máj. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdésed. Elítélni nem ítélhetnek el elvileg, hiszen a Bibliában is szerepel, hogy "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!" Szóval még lehet hogy Te mutathatsz nekik példát ezzel, megeshet, hogy faramuci módon még te mint metálos fogod tanítani a kereszténység szellemére az oda járó katolikusokat ^^ Na az nagy poén lenne :D
2014. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Katolikus gimnáziumba járok 3 éve. Gyakori viselet a zenekaros póló, oldallánc elvétve. Egy végzős srác szinte mindig bakancsban jár(t) be. Senki nem szólt érte. Se tanár, se diák. Előszeretettel viselem a Slipknotos felsőmet minden komplikáció nélkül. :)
2014. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha nem szemtelenkedsz a tanàrokkal,szòlsz be nekik akkor nem hiszem hogy ki pecèznének. A diàkok közül meg úgy is lesz,akkor is ha nem lenne katolikus az iskola. Amúgy is az ilyen iskolàkban a tanàrok "meg vannak fegyelmezve",legalàbbis nàlunk így van. Egyèbként is biztos vannak ott nem hìvõ diàkok is.
2014. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom ezt az álszent szarságot és tuti nem mennék a helyedben olyan iskolába még itt is kicsit kinéznek nemhogy ott... Szeretnek kinézet alapján ítélni a tanárok nagyon is... :/
2014. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!