Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha van egy...

Dorimiku kérdése:

Mit csináljak ha van egy osztály társam aki folyton piszkál és már az ön gyilkosságra gondolok?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok.Az osztálytársam szntén.Folyton piszkál és ellenem uszít minden lányt.DE a fiúk mind utálják.De most tetszik egy fiú akinek én is tetszik.Múltkor ketten játszottunk és mikor ott volt az a lány azt mondta hogy engem nem utál úgy mint a többi lány és kedvel. holnap mindenkinek elfogja mondani pedig nem nagy ügy.Elegem van belőle!De még azt is mondta bárcsak meghalnék meg ilyenek.Szerintetek mit csináljak?

#szomorú undok osztlytárs.fiú
2014. máj. 9. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
menj másik iskolába
2014. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne add meg neki azt az örömet hogy megölöd magadat,ne legyél ilyen buta,menj másik iskolába és szólj az igazgatónak és a szüleidnek is az ügyben
2014. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
El is fogok menni hatodik után zeneibe,mert nagyon szeretem a gitárt,de addig szerintetek mit csináljak hogy ne piszkáljon.Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2014. máj. 9. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:
nyeld le, hagyd figyelmen kívül, az ilyeneknek az a legrosszabb érzés amikor látják hogy hatástalan amit csinálnak, nem érnek vele semmit. ha látják hogy szenvedsz csak még jobban csinálják.
2014. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szabad név? válasza:
Teljesen egyetértek az előző véleménnyel. Nézd levegőnek, még azt az örömet se add meg neki,hogy lássa mennyire bosszant. Természetesen szólj erről a szüleidnek, együtt könnyebben megoldjátok a problémát.
2014. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz a lánnyal, ne érdekeljen a véleménye. Gondolj arra, hogy te sokkal jobb ember vagy mint ő, aki ilyeneket csinál. Amúgy nyugi, az ilyen a legtöbb emberrel megesik, túl kell rajta lépni és nem foglalkozni azzal aki csak rosszat akar. Inkább arra figyelj,hogy ki van melletted,és őket becsüld meg!:)
2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Ezt fogom tenni!Levegőnek nézem!:)
2014. máj. 9. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele!

Ha eldurvul a helyzet,akkor szólj a szüleidnek,hogy engedjenek iskolát váltani,mert lelkileg roncs leszel(ha nem ezt teszed).

2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
Állj ki magadért és ne hagyd, hogy az a másik terrorizáljon. Ha hagyod, akkor még jobban fogja csinálni.
2014. máj. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha látja hogy magasról teszel rá hogy mit csinál abba fogja hagyni..nekem is vannak ilyen osztály társaim tudom hogy nehéz de tényleg muszáj őket leszarni:))
2014. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!