Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban rám szálltak a, ,...

A suliban rám szálltak a, , menő csajok" mert nem vagyok hajlandó engedelmeskedni a kisasszonyok parancsainak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez ment általánosban is, de hogy az ilyennek gimi végére sem jön meg az esze, azt nem gondoltam volna. Azt hiszik, hogy mindenki oda meg vissza van értük, csettintenek és mindenki ugrik. Páran vagyunk csak akiket különösebben nem érdekel, ha őfelsége hiszti királynő pipiskedik. Ezért kb kiutáltak az osztályból. Lehet tenni valamit, vagy hagyjam a francba, és úgyis nemsokára (hála Istennek) úgysem látom őket?
2014. máj. 10. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan azt, amit eddig. Hagyjátok őket figyelmen kívül.
2014. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
100%
Esetleg néhány válogatott szóval úgy megalázod őket, hogy a padlón lesznek. Mondom válogatott szóval, amik sebeznek és nem durva káromkodással.
2014. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyot akarsz alkotni, akkor teljesen közönyös maradsz velük szembe. A közönyt csak annyira szakítsd meg, hogy amikor elvonulnak mellettetek, nagyon röhögjétek ki őket. Nem kell hozzájuk szólni, csak csoportosan rájuk nézni, és nevetni egy nagyot. Még utánuk is fordulhattok röhögve. Szerintem elég idegesek lesznek. Az önbizalmuk egy kicsit majd meginog.
2014. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ne nekik akarj megfelelni, barátkozzál srácokkal is.
2014. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meginog az önbizalmuk? Ezeknek? Minden héten más pasi, minden nap új magassarkú, minden tanár kedvencei, és a fél suli ölni tudna, hogy a bandájukba kerüljön. Önbizalom az van, csak nem értem mire fel ez a nagy imádat irányukba. És legfőképp azt nem, hogy miért vagyok én a fekete bárány, csak mert nem csókolom meg a talpukat?
2014. máj. 10. 09:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Tanárok miért kedvelik őket, jól tanulnak, vagy velük is kedvesek?
2014. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tanulnak jól, illetve, van náluk jobb is, csak tudod, mikor segíteni kell, ők az elsők akik verik le egymást, vagy szervezkednek, de legtöbbször úgysem csinálják meg amit vállaltak, az ,,alattvalóik" mindent megcsinálnak, de az övék a dicsőség
2014. máj. 10. 09:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, én flegmán csak annyit kérdeznék tőük, hogy "hozzád ki a f.s.z. szólt? Cs_cskáztass egyet a kutyáid közül"

Aztán fülhallgató be, csináljon amit akar. Hanyadikosok vagytok?

2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
11
2014. máj. 10. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
1 évet kibírsz akkor. Keress saját társaságot, akikkel elvagy, egyetemen már tényleg jó eséllyel nincs ilyen dedó, mint amit nálatok művelnek.
2014. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!