Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban rám szálltak a, ,...

A suliban rám szálltak a, , menő csajok" mert nem vagyok hajlandó engedelmeskedni a kisasszonyok parancsainak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez ment általánosban is, de hogy az ilyennek gimi végére sem jön meg az esze, azt nem gondoltam volna. Azt hiszik, hogy mindenki oda meg vissza van értük, csettintenek és mindenki ugrik. Páran vagyunk csak akiket különösebben nem érdekel, ha őfelsége hiszti királynő pipiskedik. Ezért kb kiutáltak az osztályból. Lehet tenni valamit, vagy hagyjam a francba, és úgyis nemsokára (hála Istennek) úgysem látom őket?
2014. máj. 10. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Verseny mindenütt van, de azért jobb középsuliban nem a kivagyi viselkedéstől és külsőségekről lesz valaki elismert, hanem attól hogy sportban, tanulásban, közösségi élet építésében jól teljesít. Ha az ember már általánosban teljesít, akkor középsuliba nem hülyék közé jár, pl. a Szent István Gimnázium tavalyi értettségi átlaga 4,814 lett.


Egy közepesnél kicsit jobban kinéző lány ha r.i.b.a.n.c, akkor szívesen vesznek neki cipőt, ruhát, illatszert a srácok. Még véletlenül se törekedj rá, hogy kis szolgálójukként vagy pártfogoltjukként befogadjanak.

2014. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es: Az nem feltétlenül igaz, hogy egy jobb suliban nem ugyan ez a helyzet. A húgom elég jó nevű gimibe jár, és ott is ugyan ez van. A húgomat és a barátnőjét azért nézik le, mert ők tanulnak a legjobban az osztályban. Múltkor egy gyerek elkezdte cseszegetni a barátnőjét, erre ő hátrafordult, a szemébe nézett és gúnyosan ezt mondta neki: jaaj, de vicces fiú!:D Utána nem vette le róla a szemét, a gyerek elpirult, aztán elfordította a fejét és csöndben maradt.
2014. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Balázs2107 válasza:
100%
Ezek komoly dolgok :-) Velem is volt hasonló eset a suliban. De nem ilyen hosszú ideig tartott.Amit én írok nem javaslat! De én bevertem a főbunkó pofáját, és onnantól tiszteltek!!! Addig piszkáltak mert csöndes és balhé mentes voltam. A többi jött,hogy megvédi, addig nem engedtem el a ....... Kát míg a spanok el nem húztak onnan! Kiharcoltam, hogy tiszteljenek. Nagyon koszos világ van most a sulikban sajnos.
2014. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt amit eddig.
2014. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 PandaMadzii válasza:

Kakild le őket, úgyis mindjárt más suliba mész... lehet hogy most roszz,de ha nm foglalkozol velük,akkor elöbb-utóbb feladják, ÉS TE NYERED A CSATÁT !

Kiváncsi vagyok mi lesz ezután,lécci, majd ird le ....... :)

2014. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is megerősíteném azt, hogy nem tanulástól függ. elit gimibe jártam, MINDENKI, AZ EGÉSZ OSZTÁLY, majdnem az egész évfolyam egyetemre ment, csak a nevesebbekre. Nálunk a legnagyobb ri--cok a tanulásban nem feltétlenül voltak rosszak, mert senki se volt az osztályban, aki rosszabb volt bármiből 3-asnál. Az egyik ilyen p**csa végül dicsérettel érettségizett, és végig kitűnő volt. Mégis ő nevezett minket strébernek. Azért nem kedveltük őket, mert ugyanez a hisztizés ment (olyan legyen a szalagavató, amilyen nekik tetszik, oda menjünk kirándulni, ahová akarnak stb.), belekötöttek a másik (zenei, ruházkodási stb.) ízlésébe, a barátnőmet azért csúfolták, mert a pasija az egyik és nem a másik osztályba járt (nem volt különbség az osztályok közt, nem voltak tanrendileg gyengébb meg erősebb osztályok), engem azért, mert az ortopéd cipő nem elég szexis...
2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!