Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy reagálnátok ha valaki...

Hogy reagálnátok ha valaki így szólítana le titeket a suliban?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ücsörögtünk a tornaterem előtt az egyik barátnőmmel és elment mellettünk egy srác (kb.16-17 éves) aki megnézte a zoknimat. Akkor elnevetgéltünk rajta a barátnőmmel, és azóta is ha látjuk az egyikünk mindig odasúgja a másiknak, hogy: Nicsak, a zoknikukkoló!

Azt hiszem már felismer minket és kezd egyre kínosabbá válni, hogy ha boltban vagy bárhol összefutunk akkor én azonnal elnevetem magam de minimum mosolygok. Ezt persze ő is kiszúrja. Lényeg az, hogy a barátnőmmel kitaláltuk, hogy ha legközelebb látjuk akkor leszólítjuk és legalább a nevét megkérdezzük. Milyen reakcióra számítsunk, ha mondjuk így mennénk oda hozzá: "Szia, ne haragudj, hogy csak így leszólítunk, nem fogunk sokáig zavarni. Észrevettem, hogy egyszer megnézted a zoknimat, és azóta többször is megkiséreltem látni a tiéd. Sikerült. Teljes az életem. Immáron csak arra lennénk kíváncsiak, hogy mi a neved."?


2014. jún. 1. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a zoknid nézte, hanem mást amire rátapadt a tornaruha.
2014. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem a zoknidat nézte. És ez a szöveg oltárira gáz, pláne ez a teljes az életem, mert láttam a zoknidat duma.
2014. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz szöveg :D És biztosan nem a zoknidat nézte.

De pl. ha megint összefutsz vele a boltban vagy máshol, akkor a nevetés helyett nyugodtan köszönhetsz neki. És beszélgethettek is. Pl. Szia, egy suliba járunk, ugye? Te hányadikos vagy? Hány éves?

Nem kell minden hülye szöveget kitalálni, csak normálisan, természetesen.

2014. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ez ku**ára gáz" Amúgy nem hiheted azt, hogy a zoknidat nézte... Komolyan, ne legyetek buták. Magatokat égetitek, miközben azt hiszitek ez vicces. GÁZ...
2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a szöveg gáz, nyilván nem gondoltam komolyan, hogy így állítok oda valakihez de jelenleg nem jutott eszembe egyetlen tökéletes opció se. Akik szerint gáz azok igazán leírhatnák, hogy mit tartanak elfogadhatónak
2014. jún. 1. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hát persze, hogy a zoknidat nézte, biztos zokni-fetisiszta :D Ha meglát egy 100%-os pamutot, rögtön elélvez, de műszálassal is fel lehet ám izgatni :DDD


Most komolyan, ne hidd már, hogy a zoknidat nézte, ennyire ne légy naiv vagy vak.

A szövegnél még az is jobb, ha csak megkérdezed a nevét egyszerűen.

2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy meglátjátok, és kiröhögitek, mert igen, attól, hogy te mosolygásnak látod, attól a másik kiröhögésnek veszi, így nem biztos, hogy lesz kedve beszélni veletek.
2014. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Ne hallgass a többi válaszolóra,én érzem hogy jó humorral áldott meg az ég.A szöveg nagyon édes,még ha csak egy hasonlót is improvizálsz mikor legközelebb látod,már az is díjnyertes próbálkozás lesz.

Fogalmam sincs miért kéne megváltoztatni azt a szöveget ami neked kipattant a fejedből.Mer a 'szia hány éves vagy egy suliba járunk balabl' duma marha eredeti?!Felejtsd el!


Én azt mondom,mindent bele,spontán szöveggel vagy nyer vagy veszít az ember.Ha egy olyat előadsz amit fent példának írtál,a gyerek egy életre nem felejti el!


Most eszembe jutott,hogy a szüleim mézes kekszet ettek az első randijukon.Meglepetésemre ez egy apám által szervezett falatozás volt,ami azért volt számomra hihetetlen,mert apám egy nagydarab alfa hím.Mennyit tudnék még mesélni! A konklúzió annyi,hogy ritka az eredeti szöveg,vagy program amivel az emberek ismerkednek/barátkoznak,úgyhogy én azt mondom uccú neki!

2014. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm szokott hasonló "vicces" dumákat nyomatni (nem pasifelszedős, csak úgy, bármilyen eseménnyel kapcsolatban), senki se tartja viccesnek, főleg, hogy nagyon gyakran hallani tőle ilyesmit. Már az osztálynak kellemetlen a szitu, ha egy ilyen "humoros" szöveg hagyja el a száját.
2014. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!