Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok le ha a párotok véletlenül más néven szólítana Titeket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Én tuti kiverném a balhét:) és meg gondolnám hogy vele akarok e lenni bár attól függ milyen helyzetben mondta...
2009. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Előfordulhat, hogy fáradt és össze vissza beszél.
2009. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Első reakcíom meglepődtem és utána kiakadtam. Megkérdeztem tőle, hogy ki az és mi van közöttük. Természetesen hazudni próbált, de nem hagytam és megmodtam neki ott az ajtó mehet.
2009. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a fáradt stimmel, az összeviszabeszél stimmel... egy exem nevét ejtettem ki véletlenül....
2009. júl. 10. 12:06
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Az exre is gondoltál, vagy véletlenül jött ez a név, az extől függetlenü? Mondjuk az már más tészta. Én a barátom exére iszonyú ideges vagyok, tehát ha a barátom az ő nevén szólítana, akkor egyenlő lenne ezzel a dolog: őt szeretem, csak veled vagyok, hátha elfelejtem. Ha velem történne szomorú lennék, elgondolkodnék, hogy miért van akkor velem, menjen legyen boldog a volt nőjével és kész. Túlzottan sokat nem mutatnék belőle, hogy fáj.
2009. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az exel már több éve nem is beszéltem... és teljesen véletlenül mondtam ki a nevét... ilyen még sosem fordult elő velem és nagyon gázul érzem magam.
2009. júl. 10. 12:12
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha a kapcsolat elején vagytok még belefér. Az énpasim álmában motyogta az exem nevét még a kapcsolatunk elején. Nem mondom hogy jólesett, de előfordul.

Amugy szerintem ezért parktikus a pasiknál, a "kicsim" stb. megnevezés. Igy nem nyulhatsz félre. :)

2009. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2009. júl. 10. 12:14
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy velem is előfordult már, hogy a barátomat az ex nevén szólítottam. DE csak azért mert nagyon hasonló volt a két név. Lehet itt is ez volt a dologban. Magyarázd el a barátnődnek.
2009. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hasonló a név... 'A' betűvel kezdődik mind a kettő...
2009. júl. 10. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!