Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok azokat a fiúkat, akik tisztelik őket? (főleg tizenéves korosztályra gondolok)

Figyelt kérdés
Sok tapasztalatom van és mindig az vezetett a sikertelenséghez, hogy nem voltam bunkó. Aki szerint ez nem így van, az vagy a) a tizenéves lányok 99%-ába tartozik (vagyis igaz rá az állítás), vagy b) egy bunkó fiú, vagy c) csak ámítja magát.

2014. márc. 22. 18:50
1 2
 1/13 liza6789 ***** válasza:
100%
pedig én szeretném ha a pasim tisztelne :) 15L
2014. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor te abba az 1%-ba tartozol. :)
2014. márc. 22. 18:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja most látom, hogy a pasid, akkor mégsem. Miért ilyen pasid van, ha nem szereted, hogy nem tisztel? Mazoista vagy?
2014. márc. 22. 18:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem ha valaki bunkó meg tahò velem akkor az nem szeret. Ezt sugallja. Ha nem szeret akkor meg tessék válogatni azokból akik ezt szeretik.
2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a naiv,felszínes lányok nem az alapján válogtanak,ki mennyire tiszteli,becsüli őket,és ez sajnos a fiúkra is igaz.Tulajdonképpen nagyon is mérvadó a többség számára,ki mennyire számít úgymond menőnek.Ettől függetlenül akadnak még érett,okos csajok is,akiknek igenis a külsőn túl az is fontos,ki hogy bánik velük.Nekem például ez a mérvadó,és ezzel nem vagyok egyedül.
2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 liza6789 ***** válasza:
nincsen pasim XD csak ha lenne akkor az jo lenne ha tisztelne és szeretne:)
2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4, #5: De sajnos sokan sem vagytok. :(

#6: Ja értem. :D Akkor vedd úgy, hogy csak az első válaszomat írtam.

2014. márc. 22. 18:57
 8/13 liza6789 ***** válasza:
okés :)
2014. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én el sem hiszed, milyen hálás tudok lenni, ha abarátom tisztel (most nincs egyébként). Tiszteletet és odafigyelést kapva nagyon örülök.
2014. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy itt mindenki abba az 1 %-ba tartozik -.-"


Ám szerintem azért,mert a nők utálják,hogyha valakinek nem kellenek/nem tudják megszerezni + aki bunkó azoknak általában van tekintélyük/középpontban vannak, sok nő veszi körül és a nők szeretnek küzdeni egy pasiért...


én valahogy így látom :D

2014. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!