Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az embernek rossz a híre...

Ha az embernek rossz a híre egy iskolai közösségben, azt már nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Ha mindenféle rosszat elpletykálgattak már róla az iskolában, totál bemocskolták egyesek, nézik őt homoszexuálisnak meg mindennek, akkor azt már nem lehet helyrehozni, el kell viselni?

Mert velem ez van, mondjuk már csak 1 év van hátra.

Én nem is csináltam semmi rosszat, ők kezdtek el izélni a hátam mögött, mindenféle apróságért.


2014. júl. 6. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet sajnos.

Általános iskolában, voltak kukagyújtogatások, petárdával megégettük az iskolai kapu elejét, ezután ránk húzták azt is hogy füvezünk is

A végén totál nem tudtunk senkivel barátkozni, mert aki olyan volt az inkább elfordult.

22F

2014. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1 év alatt már nem fog sokat változni a helyzet, azt viszont már simán kibírod. Rólam a gimi első évében pletykált mindenki (beleértve a tanári kart is), hogy drogos vagyok, meg alkoholista, meg sátánista, és stb. Engem mondjuk a legkevésbé sem érdekelt, és gondolom mivel látták, hogy mennyire nem érdekel, ezért ők sem foglalkoztak ezzel többet. Igaz, hogy idővel megismertek, a többség meg is kedvelt... De az egész attól függ, milyen emberek közé jársz. Ha értelmesek, akkor nem fognak cikizni és pletykálni. Ha büdös, suttyó, primitív sz**rágók, akkor igen. Ezesetben viszont tényleg abszolút ne foglalkozz velük.
2014. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én meleg vagyok, mégsem pletykált rólam senki, meg nem is utáltak, pedig egy fiú osztályba jártam. tök jól kijöttem a többséggel. Egy -két gyerek volt, akivel nem nagyon beszélgettem, de rosszban velük sem voltam...úgyhogy tényleg a közösségtől függ... kereked felül rajtuk, kérd meg egy csaj barátod, hogy játssza el, hogy a csajod, eléd megy suli után, meg ilyenek és akkor sokat fog változni a helyzet...
2014. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok,és mikor kitudódott egy buta rib... köszönhetően,akkor természetesen majdnem mindenki megutált emiatt,kivéve talán 5-6 embert.Amúgy sem szerettek,mert én nem voltam birka.

Egyébként én nem hoztam helyre a dolgot,de nem is lehetett volna.Erőlködni ezen nem érdemes!:)

Egyébként ne törődj a véleményükkel!Te tudod,hogy nem igaz,meg a barátaid(gondolom vannak azért).

Egyébként most az érettségire kell koncentrálj!

18/L

2014. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet! Hogyan gondoltad, h megváltoztatod annyi személy véleményét... Ők ezt gondolják, el kell fogadni, mindenki azt gondol, amit akar.

Nem érné meg, hogy annyi energiát belefektess, h megváltoztasd az ilyenek véleményét. Mit jelentenek ők neked? Mit tettek érted? Hát ez az, kiknek változz meg, olyanoknak, akik kinevetnek? :)

Inkább koncentrálj a jövődre. Az erre a megldás, ha elköltözöl onnan, vagy egy más suliba indulsz. :D


Az okos dolog lenne, ha eljátszanád, egy lánnyal, hogy összejötettek. :) Poénból. Aztán néznéd a többiek arcát, ahogy végigvonultok az iskolaudvaron, együtt. :)

2014. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!