Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csunyultak meg a volt...

Miért csunyultak meg a volt osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nézegetem a képeiket a facebookon, és azt kell, hogy mondjam, hogy a női osztálytársaim mind megcsunyultak. Lelakottak, elhízottak, igénytelenek már ránézésre is. (harmincas éveikben járnak). 24 lány osztálytársam volt, 4 fiú, ehhez képest a fiúk megférefiasodtak, jobban néznek ki, de a nők nagyon lepukkantak.
2014. aug. 6. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert talán az élet a nőkkel sz*rabbul bánik.
2014. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom, ha gyorsan párt akarnak találni, meg gyereket szülni, mert ha 40 éves korukra egyedül maradnak, eláshatják magukat.
2014. aug. 6. 00:57
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Én 25 vagyok és múltkor pont erre lettem figyelmes. Az egykori lány osztálytársaim nagyon megöregedtek.

Hetero nőnek lenni, nagyon rossz lehet. Volt tök szép osztálytársam is és most szegény kinéz vagy 38-nak....

2014. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább a fiúknál/férfiaknál veszem észre, hogy lepukkannak, meghíznak stb. A színészeknél is így van.
2014. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

a nők genetikai és kulturális okokból hamarabb öregednek, igénytelenebbek.

nem 40, hanem 30. de addigra már valószínűleg van legalább 1 gyerek válás után, mellé jönnek a ráncok meg a kilók, meg az "állítólag jónő vagyok miért nincs pasim" kérdések.


pont ezért vadásznak a 40es férfiak is fiatal nőkre, nem 30-40esekre.


ez nem a hetero nőknek rossz, hanem az igényes hetero férfiaknak.

2014. aug. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Én pasi vagyok, de gimnáziumi osztályomból inkább a férfi osztálytársaim csunyultak meg. Egyik igénytelenebb lett mint a másik. Meghíztak, pocakot eresztettek, igénytelen áplatlan szakáluk van, hajuk lenőtt zsíros, az öltözetük is olyan szedett vetett. Elég gázak. (Jó én se úgy nézek ki mint a 18 évesen, de próbálok azért most is odafigyelni magamra.)


Viszont a női osztálytársam között nem egy, nem kettő kifejezetetten jól néz ki most is. Sőt van olyan is aki akkor mikor gimibe jártunk nem volt egy jó csaj, de most igazi nővé érett. Némelyik kifejezetten szexi MILF lett. (Persze köztük is van akire igaz az amit a psiknál elmondtam.)

2014. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Egy nő sosem fogja belátni, de a legtöbb nő 20 éves kora körül néz ki a legjobban. nem véletlen, h sokszor a 40es férfiak is 20 körül nőkre hajtanak.

ezzel szemben egy férfi 35 éves kor körül van legtöbbször a csúcson, persze ha igényes és ad magára.


a nőknek 24-25 éves kor körül már lejtmenet van, ami a kinézetüket illeti. ráadásul vedd hozzá, h a sok smink és szolárium miatt még hamarabb öregszik a bőrük.


az én 25-30 közötti volt lány osztálytársaim is sokszor 30-35 néznek már ki.

2014. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
és még a nők mondják, h nincsenek jó pasik....
2014. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
aqer, mintha nem tudnád. minden kutatás szerint a nők a férfiak 80%-át átlag alatti kinézetűnek találják. 10ből jó, ha 2 férfi tetszik nekik. meg ugye néhány éve jött ez a magasságmániájuk is,h 180 alatt nem vagy férfi. ilyen irreális elvárások mellett persze h nem találnak "jópasyt".
2014. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
pont erre a 80%-ra utaltam :(
2014. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!